Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
11 Veebruar 2009
Täna oli Türil
Postituse kellaaja järgi oli see ju eile. Ok oli Türil Taimeseade kursuse teine tund.

Mul tegelikult polnud plaanis osa võtta. Oleks pidanud netis Avatud EEsti Fondis lugema aga Türil oli nett maas, mis maas. Toimetasin siis muid asju pisut ja sujuvalt läksin teiste nokitsemist vaatama.

Juhendajal oli valmis tehtud selline sõrestik. See sai ka palju nimetusi - küll reket, siis klopper, siis võrgutussüda jne.sellest ideest pidi siis saama männiokste ja kontpuu okstest topeltsüda noolega, sõbrapäevaks. Tublimad saidki selle valmis. See siin otseselt juhendaja tehtud.Mõinu võrgutus sain ühekordne. Lihtsalt aeg sai otsa.

Aga see-eest huvitav, Ma polnud kunagi sellist võrgutatud südant teinud. Siinjuures tasub märkida, et ma polegi varem midagi sellist teha üritanud.

Tagant poolt sai siis võrgustik kokku traaditud. Traadiga ma ümber käia oskan
Ettepoole said männioksad ja pisut muud , mis juhendajal oli. Seega pisut sisalit ja mõned pärlid männioksaleÜldvaade siis selline. Ei ole väga suur.Siinkohal teavitan, et kui keegi on huvitatud järgmisel õppetunnil osalema, siis 11 märts, kell 16.00 taas Veimevaka ruumes. Tehakse lauakaunistust, madalamale alusele.
Mis veel kaasa võtta, selle teabe saab minu käest.drex posted @ 22:50 - Link - kommentaarid (3)
1551311 visitors