Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
07 Veebruar 2009Täna oli siis see kena päev, Kui Lea1 , koos Miokaga Türile saabus.
Saime ju kenasti Lea1 "ära räägitud" ja nii armas, Et Miokas ka ennast kaasa laskis võtta.

Oi, Meid oli seekord rohkelt. Ja oli ka NII MÕNUS ! Tavaliselt saame kokku keskmiselt 3 tunniks, seekord läks keskmiselt 5 tundi. Mina sain 6 tunniga

No mul oli ka vaja veel natuke pilti teha ja pisut helmeid traadile ajada. Kodutööd ma ei teinud ju, kuna helmed olid alles Lea1 käes.

Kohati oli täiega vaikus, siis oli kuulda tasakesi põrandale kukkuvat helmeklõpsu. Neid ikka kuidagi põrandale jõudis. Veigi1 , kui kõige noorem/pisem korjas suurema osa laua alt kokku. Need panime kindlalt ära, kui läheb küülna tegemiseks, siis hea kaunistuse juures kasutada

Minu roos tuli valge, nagu lumi, või jää. Traat sai hõbedane, hiljem vaatasin, et punase traadi abil oleks lill õrnroosakas jäänud, Oleks pidanud hoopis sinise traadi võtma, saanuks veel "külmema"

Minu roosil tasub tähele panna roosilehe otsmist lehekest. See on proffiliigast. Nimelt jäi mul aega väheks. Oli juba tarvist roos kokku panna, ja siis tuli Miokas appi, tegi mulle selle lehekese juurde.

Mõnus oli taas rahvaga kokku saada. Mõnega alles esmakordselt. Vahva, et Isetegijad tasapisi julgevad ka kodust teiste sekka tulla.

Tänase päeva kohta pildid on siin albumis.


drex posted @ 19:28 - Link - kommentaarid (5)
1551301 visitors