Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
23 November 2008
Vägev ilm on , eksju
Kui ma ei teaks, et maja taga on park, arvaksin, et linn saabki maja tagant otsa . Miskit ei näe
Lumi, ainult lumi! Vägev!!

Selline ilm mulle meeldib. Isegi väljas käies oli vahva. Üks väike põka lükkas kõnniteel lund. Saha ees oli juba selline kuhi, et põkatsi jõud rauges, ja keerutas kohapeal.
Kalmistul käies teadsin, kus on teerada, muidu oli kõik ühtalne. Küünalt põlema panna ei saanud. Tops tikke ja täpselt 0 küünalt sain põlema. No hääkene küll, eks teinekord.
Aga ilm on mõnus. Lähen umbes poole tunni pärast veel välja. Puht vajadusest, sest poes peab käima. Võiks ju autoga minna, aga lähen jala. Ilma on äge. Sellist ilma ei pruugi meil mitu aastat enam tulla.

Nii, käsitööst.
Eilse postituse sabas oli mul karbikesed. Need polnud ühes tükis, vaid kaks poolt eraldi.
Tegin neile sellise joonise Pealmine osa siis kõrguseks 2,5, ja laiuseks 8,3 cm. Punktiirjoon on murdmiseks ja punane joon lõikamiseks. Klambrilööja tegi ülejäänud.

Tegelikult oskan ma ikka vardaid ka käes hoida. Viimasel ajal küll tundub, et ühe vardaga asi ei liigu mitte üks jupp. Ringvarrast pääsusaba sees mõtlen

Aga nelja vardaga vehklemisega saan hakkama küll. See asjake käib nüüd ka värviteema halli alla. Hall 3
See osa, kus pidi korraga 8 vardaga raketiteadust tegema, see jäi mul ära. Ma nokkisin esmalt kaks vardatäit kordamööda ühele vardale, ja siis kudusin kaks kokku.
Lõngaks on 2,5 tutsakat jänkulõnga. Saadud mingi aeg tagasi Paide kaltukast. Siis kui meie linnas oli 18 kaltsukat. Mõni vist on praegugi alles, aga pole ammu neile peale sattunud.
Tahtsin teha pikemaid, seega algus halliga, ja lõpp aprikoosivärvi, aga see polnud hea mõte. Ühe tegin pikaks, see kuidagi kehvakene siis harutasin üles. Vahest mõne teise lõngaga. Seda lõnga on ääretult halb harutada, seepärast siis need erkasmad triibud sinna jäidki.
Kudumise ajal oleks pidanud respiraatorit kasutama, mu nina tahtis peast ära sügeleda. Seega siis nende kandmine on hetkel küsitav.
Liiga karvane on.

Selline

Lõngal olev silt oli
Ilusat talveõhtut !!
drex posted @ 15:17 - Link - kommentaarid (9)
1552301 visitors