Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
18 Oktoober 2008

Tänasel kuupäeval, kolm aastat tagasi, tegin blogisse esmase sissekande !Vahva! Siin on hea vaadata, mis selle kolme aasta jooksul on tehtud, ja kuis oma tegemistes ehk ka areneda. Lappasin pisut vanu asju, ja kui poleks pilte, oleks osad asjad küll meelest läinud, mis tehtud said.
Suured tänud Foorumi algatajatele, see koht siin innustab käsitööd tegema, olgu need siis ehted, või kudumised (kudumine mul ei edene hetkel mitte )


Augustis, kui sai käidud Roosi äris ostsin kaks ripatsialust.
Pikka aega on nad mul riiulil jõude lebanud. Täna võtsin neist ühe.
Tegin omaarust lõpp-kena värvitriipude ja sakkide koosluse, teised Sculpey, triibuke musta on Fimo, mis aga lõpptulemusena ei olnud sugugi see, mida oleks tahtnud. Nätsutasin siis kokku, ja vajutasin laiaks, ja vat siis äkki tabasin, et selline see pidi hoopis tulema!. Rullisin veel pisut ja vajutasin alusele.
Lisaks kolm sädelevat kivikest, et pisut silmatorkavam oleks.
Pealt lihvitud-lakitud-lihvitud. selle käigus koukisin välja kivikesed, lihvisin veel, ja liimisin kivikesed tagasi, ning veel kiht , või kaks vist, lakki. Põhjale liimi ei pannudki, loodetavasti püsib ise kah omas vormis.

Punased, juba ammu valminud kuulid ajasin ka kollasele paelale. Tunne, et teen selle miskiaeg uuesti, kuna see kollane pael pole just kõige parem. Teadagi on ajutised asjad need kõige kindlamad
Samuti ammu valminud, seekord Sculpey massist kuulid, ma lootsin teha puidu moodi aga tuli miski muu.
Traatisin musta traadiga, ja lisasin ammu ostetud mustad kuubikud, mis oma olekuga on suht ebaühtlased, seega peaks mu ebaühtlaste mummudega sobima kah.
Kee nii pikk, et vabalt läheb kinniseta üle pea.
Täna oleks karjuv vajadus suvilas riisuda, aga seljavalu on nii põrgulik, et peale tunnist istumist /käimist (seismine on eriti ränk) pean pisut end lamavasse asendisse laskma.

drex posted @ 13:50 - Link - kommentaarid (13)
1552952 visitors