Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
28 Juuli 2008
2 augustil ajavad siis Järvakad jalad kõhu alt välja ja veerevad, kuis keegi, mu suvilasse.
Alati on oodatud ka teised isetegijad, kes miskitmoodi end kohale saavad vedada

Ja pisuke tulekujuhis:
Paide linn. Ükskõik, kas saabud Pärnu või Tallinna (Tartu)poolt, ringteelt mitte linna keerata, vaid linnast mööduvale teele ikka.
Pärnu poolt tulles on umbes 500 m pärast silt vasakule - Joodi, Tallinna poolt tuleb Maksi Marketist mööda sõita, ja siis , kui vasakule jäävad garaa˛id, siis näitab silt paremale- Joodi.
Seda teed mööda sõita otse. Mingid pisikesed kalded on vasakule-paremale, aga enne ära ei keera, kui näed otse ees Sinist välikäimlat, see küll alles sellesuvine asi, töömeestele, aga ehk on järgmine ndl ka veel alles. Igatahes tähelepanu otse ees olevale aiale, seal on sõna AED. vot sealt keera paremale.
näed sellist pilti. Seal on kõll tupiku märk, aga minu suvilani saab vabalt.
Tee otsa jõudes, kui paremale jäi veel eelmisel nädalal kollane kopp ja suur liivahunnik, nagu sahhaara kõrb , sealt keera vasakule
näed midagi sellist. Siis oled peaaegu kohal. Pane aga julgelt seda teed mööda alla, tundub, et tee saab otsa, aga ei ta midagi, vaid keerab vasakule. edasi on pilt juba selline :

ja selle posti taga, kus on valge seina jupp, seal ma asungi.

eile sai suvilaõues nikerdatud
käevõrud :


ja täna bussis lõpetasin kee kokkupaneku, mõned pöörised tegin eile. See pole foto, selle kee pistsin ettevaatlikult skänneri vahele.


drex posted @ 17:58 - Link - kommentaarid (1)
1442836 visitors