Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
02 November 2007
Hingedepäev.

Viimane kuu, see oktoober on niii nukker ja raske olnud. Mõtted on hajevil, käsitöö koha pealt oleks nagu miljon pooliku vidinat, kuis neid valmis jaksab, ei tea, samas mõnel asjal on vaid see viimane lihv anda, et asi oleks valmis, aga näpukesed ei tõuse ja ei liigu, nii nagu tahaks.
Ehete tegemine, mis muidu oli lausa igaõhtune tegevus, on pooleli! tavaliselt ehted polnud kunagi pooleli, aga näeh, ei saa käevõrugi lõpetatud

Täna koju sõites oli Anna teeäärne kalmistu tuledes, ilus oli,
Järgmine, kus mööda sõitsin oli Sillaotsa kalmistu Paide sissesõidus, see oli nagu kauge päkapikumaa, paljude-paljude vilkuvate tulukestega.
Käisin veel kella kaheksa paiku teisel kalmistul, Panin sinna laternasse küünla, ja vabale pinnale veel kaks tulekest. Emale viimsele teekonnale toodud pärjad olid kenad ja karged, ainult pisut langevaid lehti oli tuulega lennanud, Tuul oli tugev, üritas mitu korda küünlaid kustutada, aga meist jäid nad põlema. Terve kalmistu oli nii valgustatud, et liikusime ilma, et oleks lisavalgustust otsinud. Eks homme käin seal jälle. Homme , 12 aastat tagasi lõppes mu isal maine teekond. Varsti sängitama ema urni ka sinna kõrvale.

Raske on see, et .. ma saan aru, et emal on nüüd parem, ilma valudeta ja vaevadeta, aga minul... Tihti on ka poes see moment, et haaran mingi asja, siis teise veel, et viin emale .. oeh.
alles eelmine nädal asetasin õhtusöögi taldrikule, et see teise korterisse viia....

Ema koer on meie pidada, ta on meelsasti meil külas, aga siis tahab oma koju tagasi. Ta on kuidagi kurb, kaalust on alla võtnud, aga samas jookseb suvilas palju kergema jalaga, kui siis, kui lauaäärest toekamaid palukesi nuias. Nüüd elab vaid ainult koeratoidu peal.

Vaatan oma tellitud raamatuid. Kolma raamatuga olen super-rahul, Tean, mida kevadel tellin, kaks raamatut on juba silma jäänud, just seetõttu, et ühte neist nägin põgusalt jagamisel, teine aga on olemasolevale II osa.
Kahtlus, et ühe just tellitud raamatu müüki torkama, lihtsalt minu jaoks liiga edasijõudnu kunstiline fimo, ma pole algajagi veel, mis edasiarendusest rääkida...

Tänane käsitöö on 0, täiega 0,
Parem lähen magama, ehk homme teen miskid asjad lõpuni valmis. Mõni räägib juba päkapikuprojektist, et valmib tasapisi, minul on 0,5 ideed paberil-joonisel..... hmm, arvan, et peaks neid teostama hakkama, aeg lippab üllatava kiirusega.

see raamat, millest jutt
drex posted @ 20:59 - Link - kommentaarid (14)
1551689 visitors