Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
29 Mai 2013
Vanaemaruut
Hea lihtne ja armas heegeldatud motiiv.


Küll aga peaks olema tegemist just traditsioonilise vanaemaruuduga ehk siis korrapärastest sambagruppidest moodustunud motiiviga.

Esmane mõte oli nii huvitav, et unus see sambagruppide asi, mul oli 1 serv 1 grupp.

Aga kolmnurk-koti tegin ikka valmis.Aga et see projektiraamesse ei sobinud, siis tegin edasi. Puuvillaseid niiditutsakaid leidus.

Et mitte eksida, tegin siis klassikalise vanaemaruudu. Suure ja teise ka. Edasi heegeldasin paar ringi phte ja teise serva, saades väiksematsorti koti. Vatuke pisike sai. Minu suur ja hea rahakott ei taha sisse mahtuda. Sees aga kahekordne vooder, see oleks võinud vabalt phekordne olla. Heegelduse alt ei paista, kas riidel on seal parem või pahem pool vilkumas. Aga no see niikord siis niimoodi.
Pealt kinnitub lukuga ja sees ka lukuga tasku.

Kumbki külg omamoodi. Nii värvidelt, kui nööpidelt.
Sangad kinnituvad ka miski omasmoodi. Esmalt väljalõigatud sangade idee oli parem, aga teostust ei suutnud läbi viia, seega mitu kord harutatud ja lahti lõigatud sangade riiet jäi napiks, seega läks, kuis läks.

Sisevaade.


Ja miks hakkab klassikaline vanaemaruut veidi propellerisse kiskuma?Riidest teibiga sai kaunistatud "krokodill" juukseklambreid, sinna on kinnitatud Hot-Fix kristallid. Peaks mainima, et see
kleep-teip ei taha seal eriti sõnakuulelikult olla.

Servad kisub natuke laiali. peaks miski tugevama ja kindlama liimiga fikseerima.drex posted @ 07:34 - Link - kommentaarid (3)
1551203 visitors