Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
13 August 2012
Augusti alguses toimus Haapsalus pitsipäev. Olengi selle kajastamisega nii kaua viivitanud. Ma ise eriti pitsi kuduja ei ole, -ma mõtlen et ei tee just nende varrastega niidist ämblikuvõrku
Aga muidu oli seal ilus. Nägi palju tuttavaid. Väga meeldiv pühapäev
Esmalt jalutasime Sallimuuseumi, mis tegelikult oli üks väike toake, ja millel oli tool risti ette tõstetud, seega pildistasin vaid ukselt.Muuseumimajakese koridoris oli mitmeid lapitekke ja katteid näitamiseks üles riputatud, kõiki muidugi ei jaksanud pildistada.
Ja osad pildid olid nagu minestamise peal pildistatud.Edasi astusime sisse kohaliku käsitööpoekese ruumidesse.
Esemeid-asju oli palju-palju
Ja oligi vaja tagasi jalutada sest õige varsti kuulutatigi Promenaadil välja kudumisvõistlus. Aega oli 2 tundi ja etteantud nupuline mustrileht.
Mina ei osalenud, sest see pole minu alallm ise oli imeilus, selle kahe tunni jooksul jalutasime sealpool linnaosas. Pilved olid suured ja mürakad, aga ilmaga vedas. Vihmapilved läksid mööda, isegi päike ei kadunud hetkekski.Luigepere oli ennat kaldale peesitama sättinud, Möödujad neid ei seganud. Võimalik, et papa-mamma jälgisid kõike , aga püsisid rahulikud ja lasksid pildistada
Ise võtsin osa töötoast, mile nimi oli Sõlmpits. Pisuke kahtlus asjas oli, aga kuna ma ei teadnud et sõlmpits = meie mõistes, või siis enamuse teadvuses makrameega, siis käisin natuke sõlmimas.
Minu jups oli vaid 4 niidiga tihe põiming.
See pilt on juhendaja tegemiste seastEdasi jälgisin kudujaid. Helikese stiilinäide


Ja juba asetatigi esimesi kudutükikesi kuivama.Eemalt küll keeras pakse ja pimedaid pilvi.. Sama ilusalt nad meist mööda sõitsid, Ju ei tahtnud vihm ka ilusat päeva ära rikkuda.


Ja nüüd Käsitöised tegemised:

Üks üleni valge kaelakee jälle. Suhteliselt lühike.. Ja oranzikate helmeste ja teokarbilaastude ja mõne kandilise litriga, no et ikka sätendaks .


Puiduhelmestest spiraalne kaelakee


Ja siis helesinised ja paduroosad asjad
Ja nüüd siis peotäis heegeldisi, mis vahepeal lihtsalt valmis on saanud.

Ja eelmise postituse infoteatmikust jäi välja see, et käisin vahepeal doonoriks
Üks tass lubati valida, teise võitsin mingil loteriil

drex posted @ 19:09 - Link - kommentaarid (3)
1551687 visitors