Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
08 Mai 2012
Olen pisut ajast maha jäänud
Lisan nüüd.

* 30 aprill tegemised
Sai täna siis Vellod garaazist välja veeretatud ja pisike sõiduots
Paide-Vodja mõisahoone esine - Paide

Selline rahulikum liikumine. Mõõõnus
Kergliiklustee on kenasti korras ja üsna tihedalt rahvastatud. Käiad, sõitjad nii ratastel, kui rullikutel

Mäo liiklussõlmest pildid.


Sillal olles nägime kaks korda veidraid tagasipöördeid, silla peal.
Vaevalt et need lubatud toimingud olid.

Paide poolt tulles oli vaja Statoli keerata, aga tobeda sigrimigri pärast sõidavad autod sealt õigest teeotsast mööda, siis tehakse sillal kannakas.

Mul on akna taga linnumaja, keti otsas. Kuna suvelille ampel on veel vara välja viia, siis kõlkus tühi maja. Muidu oleks kett niisama lapedanud
Üks vares avastas, et paras oleks see toidupakk möödalennul kaasa rabada. Ei saanud seekord.Just selline, väiksemale preilile mütsike.

Lõngaks Novita Alabama.
Selliseid lõngu jäi mulle alles, kui kudusin kampsikuid lastele Soome.
Terve 50 gr tokk see ei olnud, ja sellest jäi alles vähem, kui allääre täisringiks oleks jagunud.

Tahtsin valmis toorikut kaaluda, aga ununes, nüüd lappisin sinna veel lilled ja klaaspärlid, seega kaalumisel pole enam mingit mõtet.


8. mai

Rattaga Türile
Imeilus Maikuu ilm. Muidugi oleks võinud sõita suvilasse ja rabeleda seal kavuhoones, aga see ju nii lühike ots. Palju lõbusam oli Türil käia.
Sõitsin / kulgesin sellises rahuliks lontimise stiilis. Ehk siis 20-22 km tunnis kesmiselt, see tähendab, et Kirna mägi tõmbas kiiruse 13-ne peale, aga allamäge, Türi poole selline laugjam langus, lohistas spidoka 30-le. Sinna minnes oli ainumas jama selles, et päike siras jube eredalt vastu. Pildid tegin tagasiteel. Sinna sõitsin 50 minutit, ehk siis Paide kesklinnast maja eest kuni Türi kaubamaja ette. Mõtlesin just, et need, kes vabal tahtel jooksevad Paidest Türile, need ju ka kuskil tunni sisse oma aja saavad, kusjuured need esijooksjad lippavad umbes 42-43 minutiga. Müstika.Tagasitulles ununes kellaaeg vaatamata, meenus see alles Veskisillal. Kirna mäest alla lipas ratas lausa 36,8 km/h, aga eks see tuuletakistus ole suur, seega päris Kirna ringile kohale ei veerenud, vahepeal on ju see kerge tõus seal kergteerajal, see võtab kohe hoo maha.

Seal, kus jõgi kergteele kõige lähemal on, Türi-Alliku juures, seal ka pisike kraavijupp, jõega ühenduses Ja kus seal oli tillukesi Värdisid. Ma muidugi ei tea, mis kalad need olid, aga neid pisikesi oli palju.
Ja vurr, Kirna mäest alla !lm on imeliselt roheliseks läinud. Isegi kodumaja akna all olev vaher tundub palju suuremate õiekobaratega, kui hommikul oli
Pisut käsitööliselt ka. Igast kraami on nokitsetud. Kõrvarõngaste alus on ka täis tehtud, aga midagi sellist, mida varem poleks teinud, seda ei ole
Kolm karbikest ka. Tegelikult on mõni poolkarp veel. Täna käis Elioni-poiss neti kaablit vahetamas, sellel ajal siis lõikasin ja kleepisin köögis.


drex posted @ 16:54 - Link - kommentaarid (3)
1362885 visitors