Drex.Tegemised
Drex. Tegemised
Ega mina tööd ei pelga, ma võin töö kõrval ka käsitööd teha
03 Aprill 2012
Pisiasju, mis tegelikult tehes polegi nii pisikesed, aga mis ajal kõrvarõngad ikka suured olnud on, kuigi nende nokitsemine on suht aeganõudev.

Nüüd vaatan, et pildil vasakul ülal on varasemad ja need on pildistatud aga no las nad siis edvistavad veelkord.Alguses oli vaid pilt.


Tegelikult on mul praegu ka ainult see pilt, mis esmalt oli. Kui nüüd sobrada, siis oleks internett suur ja lai ja võimaldaks kuskilt midagi leida...
Aga kuna töö polnud raske ja pilt oli eeskujuks väga hea, siis polnud mingit kindlat joonist vaja otsida ja liigselt aega sellele kulutada
Pilt pärit SIIT

See polnud ju raske, muudkui vaata pilti ja tee, eksju

Minu töö valmis laupäeval umbes 3-4 tundi ja esmaspäeval juba umbes 5-6 tundi. Tegelikult polegi teab mis.... saaks kiiremini ka, kui niit nii kergesti omatahtsi sõlme ei läheks.

Minu valminud töö siis kõõlumas diivani seljatoel
Kee siis hetkeks kaelas ka, hoiab täpselt nii nagu ma arvasin, pisut ülespoole. Langeb pehmelt. Ise on endast päris kehv pilti teha aga hakkama sain.


Homsest läheb see kee oma elu elama.

*****

Pühapäeva õhtul hilja tulin Tallinnast, maantee oli kuiv, isegi miski ei hoiatanud (peale ilmateate, et võib tulla lörtsi), siis hommik üllatas 10-15 cm lumega. Ja kogu aeg pudiseb juurde, kogu aeg !!

Vat enam pole sellel aastal see esimese lume vaimustus, seega sai pilte teha vaid aknast. LIhtsalt ei hakanud õues jahmima fotokaga lumsajus.
Õues käia polnud sugugi nii ilus, kui aknast paistab See valge asi seal maas pole kohev ja pehme, see on raske, nätske ja märg asi, mis takistab liikumist ja tuleb miski trikiga ikka saabaste vahelt varvaste juurde sisse. Homme panen kummikud, kui sihuke asi ikka veel maas on.


Tekib tunne, et kas tõesti jäid kevad-suvi-sügis vahele ja peaks jõulusalme kordama hakkama?

drex posted @ 18:06 - Link - kommentaarid (6)
1552705 visitors