tiggr teeb ise
tiggr teeb ise
Heegeldan, koon, õmblen, pärlendan, küpsetan, pildistan, ....
.: Minust :.
Vanus: ajas muutuv
Asukoht: Harjumaa
Tähtkuju: LÕVI
.: Mulle meeldib :.
Mulle meeldib naer, mulle meeldib armastus, mulle meeldib kõik see, mis meie sees on kaunist veel. Mulle meeldib puutumata loodus, meeldib olla noor ja oma rahvaga mul meeldib olla koos.
.: --- :.

.: SÕBRAD :.
Sophi seebid
Tiina mänguasjad
Tiina koerteriided

.: Löön kaasa :.

.: Arhiiv :.
Viimased postitused
Aprill 2013
Detsember 2012
Juuni 2012
Märts 2012
Veebruar 2012
Jaanuar 2012
Detsember 2011
November 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Jaanuar 2011
Juuni 2010
Märts 2010
Veebruar 2010
Juuni 2009
Märts 2009
Detsember 2008
November 2008
Oktoober 2008
September 2008
Juuli 2008
Juuni 2008
Mai 2008
Märts 2008
Veebruar 2008
Jaanuar 2008
Detsember 2007
November 2007
Oktoober 2007
September 2007
August 2007
Juuli 2007
Juuni 2007
Mai 2007
Aprill 2007
Märts 2007
Veebruar 2007
Jaanuar 2007
Detsember 2006

.: Hetkel :.

Loen:

Vaatan:
Veidi seepi ja meelidvad romentilised filmid aga ka põnevust pakkuvad filmid. Õudukad on out!

Kuulan:
Dagöt, Jaani ja Markot, Jääääre mehi ning veidi ka välismaalasi, kes laulavad rahulikult ja mõnusalt.


.: Külalisi :.

099098

23 Veebruar 2007
Viimase aja kuumaks teemaks on savi (ehk siis cernit või fimo või mõlemad). Juba ammu piilusin neid ja varusin endale koju cerniti. Seisis teine kotis ja ootas oma aega. Aeg saabus nüüd. Helmehaldjalt sai fimo ka tellitud. Nüüd siis läheb mätsimiseks. Ootan, et harjukate kokkutulekul ikka saviteema üles võetakse ja siis saaks koos mässata. Praegu teen siis ise näpuharjutusi.
IMG_4359 IMG_4362 IMG_4360 IMG_4367

Need Isetegija koostegemise projektid, no nende kohta sobib öelda, et annad sõrme võtab käe. Otsustasin osaleda kotivahetuses ja veel triiburuudumummu projektis. Ehe kevadeks sai ka valmis aga seda ei näita.
Algselt oli plaan selle ehtega konkursil osaleda aga meeleolu muutus. Kevad on küll veel mägede taga aga siiski killuke kevadest lume sisse.
22

Kaelaümber minev osa on tehtud eelpainutatud traadile.
tiggr kribas kell 11:34 - Link - kommentaarid (8)

14 Veebruar 2007
Sõbrapäeva viimane tunnike tiksub õhtusse. Täpselt õigeks päevaks jõudsid minuni nii salakink kui ka heade mõtete kaart.
Salakink saabus mulle Tartust ja kui nüüd õiged otsad kokku panen siis salasõbraks osutus heily5. Hästi tore sinine heegeldatud kotike ja heiderullid, et saaksin ise ka kätt proovida vanutatud koti tegemisel. Aitähh!
salakink

Head mõtted tulid kezzult. Hästi mõnusad ja laheda teostusega raamat-kaardike. Lisaks veel ka šokolaad ploomitükkide ja küpsistega - mu viimase aja lemmik. Aitähh!
kaart1
Üks mõtteterake ka, mis kummitama jäi:

Kus pole puudu tahtest, seal ei tule puudu ka võimalusetst /Hispaania vanasõna/

Täna tõdesin taas, et kõikse kõige suurem rõõm on kinkimise rõõm. Salaõbrani jõudis minu kink ja mulle tundub, et ta jäi rahule. Pilte näitab uus omanik (kelly26) ise!
tiggr kribas kell 21:30 - Link - kommentaarid (1)

KAUNIST SÕBRAPÄEVA!

Hommikul ootas mind köögilaual ees selline pilt! Aitähhh kalla-kalla!

sobrapaev2007

Leidsin varasematest aastatest telefoni jäetud päevakohased sõnumid. Hea neid vahetevahel lugeda.

Notsu tuli Puhhi juurde. "Puhh!" sosistas ta. "Mis on?" küsis Puhh. "Ei midagi" vastas Notsu ja võttis Puhhil käpast. "Lihtsalt kontrollisin, et oled olemas."

Inimene vajab imevähe selleks, et ta hingel hakkaks soe. Kes on ära tundnud ühe tähe, taevast sõbrasõnumina loeb ... oled üks täht mulle

Kui eile saatsin ingli sind valvama, tuli ta tagasi. Kui küsisin miks, siis vastas ta, et inglid ei valva üksteise järele.
tiggr kribas kell 07:12 - Link - kommentaarid (3)

13 Veebruar 2007Mind ootab postkontoris pakk (Tartust)! Kuna võtan osa kahest koostegemise projektist siis ei tea veel, mis ees ootab. Aga jube põnev on küll. Loodan, et saan homme postkontorisse.
tiggr kribas kell 14:45 - Link - kommentaarid

12 Veebruar 2007
Tere uut nädalat!

Täna siis algas minu jaoks oksjoninädal.

Nädalavahetusel käsitööd küll teha ei jõudnud, kuid pühapäevasel shopingutuuril Ülemistes käisin lõnga katsumas ja leidsin Montoni allahinnatud ehete stendilt huvitavaid kette. Resursside piiratuse tõttu jõudis minuga kaasa vaid üks neist, aga selle eest ligi 1,2 meetrine. Üks müüjatest väitis selle isegi niklivaba olevat.

Teine poeke aga pakkus ehete tegemiseks idee. Selle teostamisega sai täna õhtul juba algust tehtud. Loodame, et tuleb tegus nädal.

Lõngadega seoses meenub meie nädalavahetuse koristusaktsioon majapidamisruumis, kus igasugu kaste reas. Elukaaslane küsis ühele kastile osutades, et mis siin on. Mina vastan: "Lõngad!". Järgmise kasti puhul sama küsimus, kuid vastus on talle juba tuttav. Tuleb tunnistada, et umbes 3-4 suurt kastitäit lõngu olen suutnud koguda. Paar kasti ootavad veel ema-isa juures. Ise ka imestan, et kuidas neid niiiiiiipalju on! Varsti vist peaks hakkama neid ära jagama. Vähemalt viimasel ajal soetatud lõngakerad on uue vormi saanud - hea seegi! Nt IT lõngapoest saadud lõngast sai poja endale sokid ja salli.Juba tükk aega otsisin taga seda head karpi pärlitele. Eelmise aasta lõpus ühe sellise soetasin Novaluxist. Nüüd siis õnnestus teine ka leida. Kui selle karbi ka täis ladusin siis pidin tõdema, et ühte oleks veel vaja.

Pärlendamise vallas proovisin ära kuidas pärlikapslid lömastatuna tunduvad, katsetasin organza paela kasutamist ning leidsin tilgakujulistele helmestele ja nendele väikestele lapikutele lillekesetele rakenduse.


Tilkadega töö rändas aga kingituseks ja pilt on kadunud. Sinna samasse on kadunud ka minu valmis kujul heegeldatud kotikese pilt.
tiggr kribas kell 21:04 - Link - kommentaarid

08 Veebruar 2007
Varsti juba kuu aega möödas viimasest postist. Pole ma kunagi ühtki päevikut pidanud ja ega see blogitaminegi vist eriti välja paista tulevat. Aga no ponnistan väheke aega veel, järsku ikka saan korralikult ree peale.

Vähemalt koostegemise projektidega olen mäel. Kaart sai posti ja nagu ma juba lugesin on see kenasti sihtpunkti jõudnud. Täna pistsin ka salakingi teele. Nüüd siis tuleb piiluda, kunas hõisatakse, et käes-käes. Kingist sai pilt ka tehtud aga seda siis ei näita enne kui salasõber selle kätte on saanud.
See, et jaanuarist on saanud märkamatult veebruar on tõeline üllatus. Nagu oleks vahepeal maganud. Aga selleks pole mahti. Ikka olen näpukesi liigutanud. Kotikese sain valmis ja see jõudis juba uue omaniku juurde. Sõlmed, need salomoni omad on mulle ka meeldima hakanud. Õetütre sall valmis jaanuari lõpus ja paar päeva tagasi sai ühe õhtuga tehtud ka õele üks kolmnurkne rätik. Õetütrel olid klassikaaslased salli imetlenud ja endale tahtnud. Tundub, et kolmnurksallid on IN.
Pärleid näpin ikka ka vaikselt. Kevadise ehte konkurss pani kõrvu liigutama, järsku võtan ka konkursist osa. Oksjonäride ridadesse rivistusin samuti üles. Aitan kaasa osjoni pärlipoolele.
Lisaks kõigele eelnevale on praegu käsil veel üks käsitöö - KÜ raamatupidamine. Minu jaoks on see peaegu sama mis käsitöö. Püüan vaikselt põlve otsas eelnevat aastat kokku võtta. Loogiliselt saan aru, mis seis on aga kuidas seda raamatupidamise keelde panna. Tahaks mustreid ja juhendeid.
tiggr kribas kell 20:54 - Link - kommentaarid (1)

.: PESA :.

.: ! Tegijad ! :.


.: :.

.: Lingid :.
Samantha Lepatriinud
Traadiväänamine
Kahe lõngaga soki algus
Austin-Hamilton
Pärlid ja sõlmed
Liolii blogi
Traadiväänamine


kelly26 kotitegemise õpetus
Fimo pärlid
Sall lillega
Jääkarud
yello harvest

.: Kui otsid midagi kindlat :.
Google Custom Search