Kiski katsetused
Minust
Vanus: 40+
Asukoht: Pärnu
Tähtkuju: vähk
Meeldib
-omaette nokitseda,
-kui lapsed on rõõmsad,
-sumedad suveõhtud
Ei meeldi
Pikad järjekorrad ja pahatahtlikus.
Link

Quote

Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2011

Currently

Loen...
S. Mayeri "Videviku" saaga, hetkel öökapil kerge õhtulugemine

Vaatan...
"Tuulest viidud"-ajatu klassika, "A Few Good Men", "Twilight", "New Moon"

Kuulan

Kiski katsetused
Käsitööst ei saa üle ega ümber
11 Aprill 2011

Kingitus sõbrannale.

Leidsin piltides sobrades ülesse ühe varem tehtud asja. Palju varem tehtud. Õigupoolest tegin selle kohvisoojendaja sõbrannale tema eelmise aasta sünnipäevaks. Millegipärast aga pole seda siia veel üles pannud. Kõik sai alguse sellest, et Pärnus ühes käsitöö poes on hulk huvitavaid ja vahvaid vilditud mütse. On Ilveseid, hunte jm. , aga pole kasse. Olen neid seal mitu raksu imetlemas käinud ja tuli ka endal tahtmine midagi sarnast läbi proovida. Minul, kui suurel kassiarmastajal, tuli kass, kohvisoojendajast kass.

Ja siin õnnelik sünnipäevalaps kingitusegaEi, me ei ajanud sünnipäevalast voodist välja. Tegu oli stiilikaga teemal pidzaamapidu ja kujunes väga lõbusaks!


Valmistoodangut polegi rohkem praegu ette näidata, küll aga pooleliolevaid. Ostsin minagi endale selle vapustavalt ilusa raamatu ja esimene teos sellest on valmimas. Minu tempo juures jõuab see valmis vist küll alles aasta lõpuksVeel üks kudum on ootel. Ootab kui helehall Titan Wool´i Winner jälle Eesti poelettidele jõuab. Ma siiralt loodan et varsti on uus kogus seda värvi lõnga Eesti poole teel, sest on juba tükk aega möödas, kui seda vabalt saada oli. Vahepeal mul juba peaaegu õnnestus. Pulloveri poes oli see saadaval ja tellisin sealt. Vahepeal selgus küll et neil on seda alles vaid 1 tokk, aga ikkagi seda värvi! Kui paki kätte sain, olid aga mõlemad helehallid tellitud lõngad asendatud tumehalliga Kui keegi teab vihjata kust seda värvi lõnga saab, oleks ääretult tore.Tõmbasin mütsi pähe ja tegin ühe klõpsu eelmises postituses olnud mütsist. Sest ega ühest mütsist enne aimu ei saa, kui see pähe tõmmatud on!kiski posted @ 12:40 - Link - kommentaarid (6)131059 visits