Lipitud ja lapitud
About Me
Age: Keskiga
Location: kagu eesti
Zodiac Sign: kaksik
Archive
Viimased postitused
Juuli 2010

http://www.craftster.org/forum/index.phptopic=176509.0
Nupud
http://ayumills.blogspot.com/2008/05/tutorial-fabric-basket.html http://www.hot.ee/isetegijanupud/2008/sutsuke.gif
href="http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=1479">

Teiste hrefsrc="http://img168.imageshack.us/img168/8876/isetegijabannervyh4.jpg" border="0">

Likes
Kõik kaunis ja maaelu
Dislikes
Ülbus, ahnus, kurjus

Quote
Tegija tege tühäst tükü
Currently

Reading
Ikka loen

Last Movie
Eriti ei vaata

Listening to
eesti muusika ja vene romansid

Lipitud ja lapitud
Pireparm tege tühäst tükü
06 Juuli 2010
,
Meened ja muu suvine jant

No nii kui ise puhkust ei võta siis keegi saatis mulle selle häda kaela. Vasak käsi jäi õlast nii kangeks et aias kraapimisel on paus sees. Suure hädaga korjasin maasikad ära.Ja arvuti juurde sain ka parema käega klõbistama. Juuni oli nii kiire kuu sündmuste poolest. Sünnipäevale järgnes lapselapse põhikooli lõpupidu. Käisin Kuressaare Ühisgümnaasiumis aktusel ära. Siis oli Maarahva laat. Kuu algul ja kuu lõpul käisin Lätimaal . Esimesel korral olin 3 päeva aiareisil ja viimasel korral külastasime Lätimaal talusid ja kauneid kohti. Võib ikka lähivälismaad ka nautida. Kes juhtub Aluksnesse, mingu kindlasti Aluksne Uues Lossis Looduse Muuseumi liivakive, mineraale ja teokarpe vaatama. Seal on maailma taseme fluorestsetne kunst- ultraviolettkiirtes hakkavad särama kõigis värvitoonides pealtnäha tavalised kivimid. See oli imeilus. Ja viimasel reisil vapustas Lido keti omanike suur ettevõtmine Madona ligidal. On ehitatud suurim kunstmägi 305- 307 m kõrge.( See veel vajub hetkel). Väljaviidud mullast on tekitatud järv.Vanast sovhoosilaudast on valmis saanud hotell ja söögikoht. Söögikohal on ees lisaks uutele ustele ka vanad ülemaalitud uksed. Ehitamisel on veel Spaa. Ja selles hotellis on luksus igal sammul . Vitraaze oli kümnetes meetrites.Omanikud lubasid siia tuua Araabiamaade naftamagnaadid ja neid suusatama õpetada. Selline oli loss väljast

Tuba oli selline(polnud üldse kallis 350EEK inimese kohta)

Jaanipäeval olid kõige nooremal pojal( 27 aastane ka juba) pulmad. Nüüd toimetan aias ja käsitööd ei tee enne kui suvi otsas. Vastseliina Linnuse Sihtasutus kuulutas kevadel välja konkursi Linnuse Kingitus. Võtsime oma Käsitööühinguga osa ja saime kolm auhinnalist kohta ja veel kaks äramärgitud tööd oli.Esikohta välja ei antud, sest oli palju võrdväärseid töid. ( 7o tööd) .
II koht olid minu õmmeldud kotid
Veel mõned minu tööd
Äramärgitud vaibad


Koos lapselapsega õmmeldud linnuseelanikud


Muid uudiseid ka
Käsitööühingule tulevad ülehomme külalised. Üks delegatsioon üle eestilisi käis meid kevadel ka vaatamas, et mida me ikka teeme ja toimetame. Ja kevadel kirjutatud KOP projekt sai rahastuse ning homme saabub meile tikkimis - õmblusmasin. Päevakorras on heategevus. Õmbleme vallas sündivatele lastele lapitekid. Ja veel on käsil suur projekt , millest kunagi tulevikus. Lõpetan selle posti ära heade soovidega kõigile käsitöötegijatele.Nautige suve!

Pireparm posted @ 12:45 - Link - kommentaarid (8)358332 visits