Tuusti käsitöörännak


Tuusti käsitöörännak
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
Minust

Vanus: 30
Location: Jüri
Tähtkuju: Jäär

Teen, kui jõuan. Kõike mis huvitav ja ilus on.

Eelistused

Meeldib

Ei meeldi


Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2015
Juuni 2014
Mai 2014
Aprill 2014
Oktoober 2013
September 2013
August 2013
Juuni 2013
Aprill 2013
Jaanuar 2013
Oktoober 2012
August 2011
Juuni 2011
Jaanuar 2009
Detsember 2008
Oktoober 2008


LinkTehtud töödPooleliolevad tööd
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
23 August 2013
Poodi toodi moodi

Retrotäpiga kleidike Rapuntsli nuku garderoobis inspireeris ka teisi nukuomanikke oma neidudele kleite soovima. Võtsin vastu kaks tellimust, ühe samasuguse täpilise kleidi tegemiseks ( võtan hoogu) ja teise "võiks olla midagi muud". No see midagi muud sai valmis kõigi õmblemisneeduste kiuste ja neiu Rapuntsel saab veel viimaseid suvemõnusid nautida roosidega kaetult. Seekord on kinnituseks krõpsupaela asemel paar väikest nööpi. Materjalideks puuvillased kangad ja litritega pitspael.
Kleidikese lõige .

Rapuntsli kleit roosidega

Rapuntsel päikest võtmas

Rapuntsel päikest võtmas

Kohtumiseni!


21 August 2013
Katsikukink

Tere kõik see pere,

Sõprade-tuttavate seas on lahti läinud beebibuum. Sain taaskord kutse pisikese piiga tervituspeole. Selleks, et mitte uputada titat papude hunniku alla, tuli mõte teha kingituseks midagi teistsugust. Silma on jäänud rõõmus-praktiline reisi-mähkimismatt. Olen näinud nii veekindlast materjalist kui ka üleni puuvillaseid matte, kuid otsustasin ise seekord veekindla kasuks, et oleks võimalikult kerge hooldada. Tööjuhendid ja lõige on pärit Lil blue boo blogist .

Kuna ma ei sattunud ühegi sobiliku laudlina peale, mida kasutada mähkimismati valmistamiseks, siis ostsin Abakhanist kahte tooni kummeeritud impregneerkangast, kantisin puuvillase kandiga ning kinnituseks on õmmeldud rõõmus satiinpael. Minu matil on pael oluliselt pikem kui originaalis kirjas. Samuti on matt veidi suurema diameetriga. Tänu kahele läbiõmblusele tekib matile 4 taskukest kus on hea hoida väikest varu mähkmeid ja vahetusriideid. Selline ta siis tuligi

Mähkimismatt


Beebi ei kuulu komplekti, tegemist täiesti isikliku titega

Kohtumiseni!
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Aktuaalne

Lugemine
Viimasel ajal mustrilehti ja ajakirju. Üldiselt tõmbavad pigem ulmekad ja kriminaalromaanid, sekka mõni armastusromaan ka. Millenniumi sarja lugesin läbi, oli päris tore.

Viimane filmielamus

Kuulan hea meelega
Smilers, popp-rock


Mõttetera

xxx


Külastused

030641 Visits...