Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
09 Detsember 2009
Tere!

Oi kui palju aega on möödas viimasest postitusest - ei tea küll kuhu see aeg on kadunud
Nüüd on siis vanaema kohustused natukeseks ajaks möödas ja jõuluvanakoti täitjal saab juba pool kotti ka täis, pool veel täitmisel .
Panen siis siia need pool, mis valmis on:

Et mu kaks kõige nooremat armastavad telekat vaadata nina vastu televiisorit, siis mõtlesin, et äkki saab nad natuke ekraanist kaugemale kui teha neile istumispadjad - kilpsidKilpside mõõdud on 47*47 cm ja kõrgus maast 20cm. Kilp, pea, jalad ja saba on heegeldatud erinevatest lõngadest, õigemini lõngajääkidest. Padja õmblesin linasesegusest kangast ja täitsin vatiini jääkidega. Näppisin vatiini nii et sõrmed hellad Tegin ilma õpetuseta pildi järgi.

Nüüd jääb loota, et nendel ikka istutakse ja vaadatakse televiisorit.

Pesulõksukott sai ka prooviks valmis tehtud, sest ühes kodus on see just puudu.Tuli selline lihtne ja taas millalgi ostetud puuvillastest lõngadest, millel etikett ära kadunud.

Ja kaks väikest neidu saavad heegeldatud sussidSusse pidi alati vaja olema Ja ühtlasi saan kaks sussipaari koos heegeldamisele lisada, nii et kaks kärbest ühekorraga.

Sellised tegemised siis praeguseks. Mõned asjad veel viimistleda ja kaunistada ning pildistada ja siis võivad jõulud tulla.

Jõulupakk kaasisetegijale on valmis ja juba peaaegu pakitud ka, aga posti panen vast reedel - et ikka jõuludele lähemal oleks kättesaamise päev.

Sedasi siis seekord. Olge ikka mõnusad ja hoidke ennast ning ärge haigeks jääge ja kes juba tõbised saage ruttu terveks, sest jõulud tulevad varsti!!!!

Kaunist jõuluootust kõigile!
hetty posted @ 12:54 - Link - kommentaarid (10)
257866 uudistajat