Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
08 Oktoober 2009
Tere!!!!

Ongi jälle hulga vett merre voolanud viimasest postitusest. Aga laiselnud ei ole. Vahepeal tuli küll ideede kriis - ei teadnud enam mida kududa või heegeldada. Teadagi, et kui lõngaga ei oska midagi teha siis võtta ette helmekohver ja nii ma tegingi.
Juba ammu olen tahtnud oma tähtkuju loomakest pärlitest teha ja siin ta siis ongiArmas ju

Ja et vaja sünnipäevale minna siis mõtlesin, et mis oleks kui teeks lillekorvi, mis ei närbu ja mida ei ole vaja kasta. Mõeldud tehtud
4 päeva näppimist ja oligi valmis. Vaatame, mis sünnipäevalaps sellepeale kostab.

Sellele korvile kulus umbes 8 pakki peenikesi helbeid ja traati ka hulga - nüüd põhjust hakkata uuesti oma pärlivarusid täiendama.

Ja kui sain selle näputöö tehtud siis oli ka idee kudumiseks ja heegeldamiseks olemas. Ühtlasi lahendas see ka minu muret jõuluvanakotti suhtes. Nagu aru saada, leiab jõuluvanakotist minu poolt ainult susse. Olgu siis heegeldatud või kootud.

Siin siis 2 esimest paari kootud susse

Jalas


ja lauapeal tunduvad natuke naljakad, aga nii nad on. Tallale kudusin sisse tugevdusmaterjali.


Ja teine paar


Need kuulsad Buffini papud, mida on siis palju tehtud. Kui ma neid pappusid esimest korda nägin siis mõtlesin kohe, et mulle meeldiks neid ka ise kanda - nii nunnud. Hakkasin siis proovima. Kogu tegemise tehnikat on Buffin väga hästi õpetanud, ma ainult suurendasin natuke.Kui keegi on huvitatud siis panen oma märkmed siia kirja.
Alustasin 37 silmaga ja kudusin 20 cm ehk 61 rida ( see siis must kanna osa ), siis kudusin maha 17 silma ja jätkasin 20 silmaga lõõtsa kudumist. Arvates, et suuremale inimesele tehes võiksid ka lõõtsatriibud olla natuke suuremad, kudusin lõõtsa 6 rida ja kokku on lõõtsal 7 punast ja 6 musta triipu. Kasutasin vardaid 3 ja lõnga CAPRICE 100% akrüüli. Mu jalanumber on 37 ja lähevad mulle hästi jalga

Vot sellised tegemised siis sellel korral! Edaspidi veel susse tulemas, millised, eks näis

Kohtumiseni!!!!!
hetty posted @ 16:48 - Link - kommentaarid (11)
266113 uudistajat