Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
08 Mai 2008
MINU EMAL PAKK KÄES!

Täna hommikul oli mul kohe selline tunne, et ema saab täna paki kätte. Teades, et ema hommikul tööl on, mõtlesin, et helistan isale ja uurin veidi maad. Aga nagu ikka võttis telefoni vastu ema. Ütles, et isa ei saa rääkida, ta sõidab autoga, ise oli ta aga väga õhinal. Ma siis küsisin kuhu lähete, tema vastu, et postkontorisse, teda ootavat seal üks IMEPAKK. Lasksin siis neil sõita ja lõpetasin kõne öeldes, et pärast räägime siis. Ja kaua ei olnudki vaja ootata kui tuli kõne tagasi ja esimene lause mis ma kuulsin oli - sa igavene põrguline, ehmatad mind haigeks. Talle oli pakiteade tulnud juba eile ja ta pole terve öö magada saanud, sest pakisaatja talle täiesti tundmatu. Ja hirm närinud, et äkki on pomm. (Seda reaktsiooni on ka teised siin maininud) Sides öelnud siis postiülemale, et mis saab kui ma siin kohe paki lahti võtan, kas lendame mõlemad taeva-alla. Muidugi ülem - tuttav inimene ju - oli ka uudishimulik ja soovitanud tal kohe pakk lahti teha, tema tahtvat ka näha mis seal on. Ja oh üllatust ei olnudki pomm, vaid väga ilus ja armas pakk. Nii palju kui mulle nüüd meelde jäi siis oli seal - lillesibulad, küünlad kenas pakis, väga ilus maal, teepakk ja vist midagi magusat ka. Pühapäeval lähen talle külla ja teen pildi ka, sest KIKULIIS teatas, et tal jäi tegemata. Ma käskisin kõik ilusti koos hoida, eks siis saab näha täpsemalt mis seal oli. Ja no muidugi see rõõm mis läbi telefoni minuni jõudis, oli ikka väga suur ja üllatus täielik. Nii et meie mõlemad täname KIKULIISI selle armsa paki eest.
Igaljuhul oli see jälle üks tore koostegemine. Nii, et järgmine aasta jälle olen käsi.

Minu üllatusema peaks olema ka saanud paki kätte, sest posti teekonda vaadates on pakk väljastatud. Aga eks sellest kuuleb hiljam.

Juba mõnda aega mõlgutasin mõtteid, mida mina oma emale emadepäevaks viin. Tal on olemas minult igasugused kudumeid ja heegeldusi. Seekord võiks ju teha midagi teistsugust. Mõtlesin, mõtlesin ja välja mõtlesin. Pool eilset päeva ma siis fimotasin ja valmis sai kaunistatud purk, kus on sees väga hea ja tugeva aroomiga piparmünt ja pärlid.Suures tegemises jäi natuke mummusid üle kaja need läksid karpi teiste mummude juurde ootama ideed.

Seekord siis sedasi.

Kohtumiseni!
hetty posted @ 11:36 - Link - kommentaarid (3)
251163 uudistajat