Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
13 Juuli 2007
7 FAKTI.

Leili33 andis kirjakorra:

1. Varsti 50, aga seda ei tunne ja minu jaoks ei ole elu mitte läbi vaid alles algab.
2. Armastan oma kassi ja tema mind.
3. Austan kellaajast ja lubadustest kinnipidajaid, sest ise teen seda ja kui ei õnnestu siis annan alati teada ootajale.
4. Olen tihti ideede algataja, aga edasi arendamine on vahest küsitav. See tähendab tüdinen kiiresti. Kui see on seotud teiste inimestega siis pean ennast kõvasti sundima, et idee saaks teostatud.
5. Ei raiska kunagi aega seebikate vaatamisele ja ei saa aru neist kes seda teevad, aga see minu viga.
6. Enne und ei tule kui on lahendatud mõni ristsõna.
7. Naeratan alati ja meeldib kui teised ka seda teevad.

Sellised faktid tulid meelde.

KIIKSUD

* Söögitegemine on minu jaoks sunnitöö. Üldse ei teeks, kui ei läheks kõht tühjaks. Õnneks olen nüüd tihti üksi ja ei pea palju tegema. Kuid kuiva toidu näksimist ka ei armasta.
Selle eest umbes 25 aastat abielu algusest keetsin ja küpsetasin oludesunnil usinalt, ei saanud ju peret nälga jätta.
*Nõudepesemine käib kindlalt hommikul kohe peale kohvi joomist. Kui jääb tegemata siis täna ei pesegi.
*Tubade koristamisel ei ole mingi puhtusefriik. Koristan siis kui tolm segama hakkab. Ka see töö peab olema tehtud hommiku poole. Ja kuna ei ole sodi tegijaid siis ei ole ka vaja tihti koristada.
*Ja ma ei saa aru, miks ei ole asjad seal kuhu ma nad pannud olen. Olgu see siis eile või aasta eest. Kes neid liigutab - äkki kratid.

*Käsitööga seotud kiiks: kui teen kellelegi midagi siis mõtlen alati sellest inimesest ja nii saavad nagu minu mõtted ja soovid sellesse tööse pandud. Kui on võõras, siis mõtlen milline see inimene olla võiks. Seda ma muidugi ei tea, kas mu ettekujutus ka õigeks osutub, aga siiski hea on nii mõtelda.
*Autoga meeldib sõita aeglaselt ( 60-70km/t) ja nautida tee kulgemist hea muusika saatel. Sellepärast ei saa aru kihutajatest, kes otsivad riske.

*Muudest kiiksudest on vist kõige suurem kiiks see, et ma ei SALLI alkoholiga liialdavaid inimesi. Sest alati küsin ma endalt, kas selleks on vaja kuu aega rasket tööd teha, et siis see raha kurgust alla valada. Aga noh, see minu veidrus.

Sellised kiiksud tulid praegu meelde. Eks neid ole veelgi ja kindlasti mis minu jaoks on täiesti normaalne on mõne teisejaoks väga suur kiiks.

Ja kui seda juttu siin kokku võtta siis olen ma ikka üks mugav inimene. Aga miks mitte olla kui seda lastakse ja nii ka saab. Seegi ju kiiks .

Edasi kiiksutavad ja faktitavad need kellel see veel tegemata.
Jõudu teile.
hetty posted @ 14:19 - Link - kommentaarid
264312 uudistajat