Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
16 Veebruar 2009
Tere!!!

Homme lähen Pärnu Hotell Strandi kuulama tarka meest - Anatoli Nekrassovit. Ja, et sõbrannale ka külla minek, siis talle tegin hästi väikese kingituse


Ämblik on mu meelest nii armas loomake, et seda võib kinkida armsale sõbrannale.

Et märtsis üritavad järvakad salvrätitehnikat, siis asja uurides tekkis tahtmine kohe ära ka proovida. Kodus oli ainult salvrätte ja hästi tilluke lillepott. Foorumis postituste läbilugemisel sain teada Miokalt, et laki asemel võib ka PVA-liimi lahust kasutada ja nii ma ka tegin. Selline siis sai kiire kiirkursus endale
hetty posted @ 17:14 - Link - kommentaarid (5)
15 Veebruar 2009
Tere ilusat pühapäeva!

ARMUMINE !!!

Selles armumises on süüdi Kreysy ja Mareli - ma teid südamest. Igasugune armumine, olgu see siis kellessegi või millessegi, on alati tervendav ja värskendav. Kui ma nende kootud pluusit - kampsikut nägin siis teadsin, et pean selle omale saama, nii ilus ja armas riideese! Ja noh mis viga midagi endale saada kui lõng, vardad, käed olemas ja mustrid antud. Muudkui aga hakka tegema. Siin siis minu varjant iga küljepealt
Kasutatud lõng RED HEART BABY ja vardad 3. Et mul lõng natuke peenike ( või ma ise liiga paks ) jäi põhimuster mulle väikeseks, siis lisasin ümber varukajaoks antud mustrit, nii sai paras.

Kaalulangetus ka 200g


MA TÄNAN KÕIKI AGARAID NETIS SURFIJAID, KES SEALT MUSTREID OTSIVAD, LEIAVAD JA TEISTEGA JAGAVAD, see on üks tänuväärt tegevus, eriti minu puhul, kes küll arvutit ei karda, aga õigeid kohti üles ei leia.

Selleks korraks jällegi kõik!
Uute avastuste ja tegudeni!!!
hetty posted @ 13:32 - Link - kommentaarid (22)
13 Veebruar 2009


KAUNIST SÕBRAPÄEVA KÕIKIDELE!!!!!!!

hetty posted @ 22:31 - Link - kommentaarid (5)


Üllatus

Täna tabas mind meeldiv üllatus, kohe suur üllatus. Postkasti vaatama minnes, avastasin väikese pakikese


Nii palju , magnet ja armas kaardike. Suur tänu teile armsad Susa ja Lynx toreda pakikese eest. Te olete tõesti kallid !!!!

Toredat sõbrapäeva teilegi!!!
hetty posted @ 09:53 - Link - kommentaarid (1)
10 Veebruar 2009
Tere!!!

Teate küll sellist ütlemist, et las laps teeb mida tahab, peaasi et ei nutaks või, et inimene peab tegema seda, mis hinges kripeldab (kui see muidugi teistele halba ei tee). Muidugi teate Nii ka oli minuga. Laupäeval tegime Türil kambaga roose. Terve pühapäevase päeva käisin ringi, hinges selline vaev, et tahan veel neid teha. Aga häda selles, et kodus ei ole õiget värvi traati. Aga tahtmine suur . Esmaspäeval saatsin mehe tööle ja lõin oma helmeste tegemise varud laiali ja hakkasin nuputama. Türil olles nägin silmanurgast, kuidas Miokas Drex´ile õpetas peenest traadis toetraadi tegemist ja võtsin selle teadmise aluseks ja hakkasin meisterdama. Kõigepealt sai ära kasutatud mingi ei tea kust ostetud puna-valged helmed ja lisaks eelmisest roosist järgijäänud punased helmed ja valmis sai selline roosiõis


Ja nüüd ei saanud enam pidama, tegin kohe ühesoojaga ka ühe orhidee õie. Vähemalt selline plaan oli, kas ka välja tuli otsustage teie.


Eks kunagi ehk saavad nad ka omale pikemad varred ja lisaks veel õisi. Aga nüüd pean küll minema lillepoode ründama, et saada vajaliku traati.

Kunagi lõngapoes uidates hakkas silma hästi kirju, pehma ja armas lõng. Tõin ta muidugi koju, teadmata siis, mis sellest teha saab. Vaatasin teda mingi aeg nõndasama ja siis tuligi mõte teha õlarätik. Selline lihtne, ilma mustrita, sest minu arvates eriti kirjul sallil ei tule muster esile.
Selline ta siis sai


Lähedalt ka


Kaalulangetuseks sain 160g


Sellised tegemised siis tänaseks.

Kaunist päeva järku kõigile!!
hetty posted @ 12:03 - Link - kommentaarid (3)
08 Veebruar 2009
Hei, hei ilusat hommikut!

Paar päeva tagasi helistas mulle mu noorem poeg, et emmeke aita. Tal naisel sünnipäev tulemas, aga kinki ei ole ja ei oska midagi osta kah, et ehteid osta pole mõtet, sest Maire teeb ise väga ilusaid ehteid ja just selliseid nagu talle meeldivad. Aga et sünnipäevani oli üks päev aega, siis ei jäänud emmel muud üle kui kiiruga lõpetada ainuke pooleliolev töö - saalomoni sall - ära pesta ja kuivatada ja siis ära pakkida. Igatahes sai "tulekahi" kustutatud ja kõik on rõõmsad ja sünnipäevalaps kingiga rahul.

Saalomon ise siis selline


Kaalulanges ka 240g

Kohtumiseni!
hetty posted @ 10:10 - Link - kommentaarid
07 Veebruar 2009
Tere taas!!!

Järvakatel möödus täna tore pärlitest roosi tegemise päev. Kohale tulid kõik, kes end kirja panid ja meid oli rohkem koos kui kunagi varem. Tänan teid kõik, kes kohale tulid ja eriti õpetajat Lea1.
Pildid ka:
Osa roose jäi kahjuks mul pildistamata, aga ehk on teiste piltidel need.

Ja minu roos leidis kohe koju jõudes omaniku - abikaasa soovis seda omale autosse, egas ma saanud siis keelduda ju.

Väga tore ja töine päev oli!
Tänud veelkord kõigile!!!

hetty posted @ 17:44 - Link - kommentaarid (2)
04 Veebruar 2009
Tere jälle!!!

Täna on jälle kaunis talveilm. Mulle meeldib ja loodan, et kevad, mis juba õhus hästi natuke tunda on ja suvi, mis ei olegi enam eriti kaugel, tulevad sama kaunid.

Tänan teid, et rõõmustasite koos minuga üle-eelmise postituse kommentaarides. Drex- ma olin neid usse teinud jah, aga kunagi ei jäänud tulemusega rahule, sellepärast tegin ikka tamiiliga. Aga nüüd heegeldasin nagu peab ja tulemus selline:

Käevõru on heegeldatud kumminiidiga.

Nüüd väike sunnitud puhkus ussitamisel , vaja tegeleda kaalulangetamisega ka ja Aasta Ema tekilapid veel tegemata.

Peatse kohtumiseni!!
Ikka päikest kõigile südamesse!!!!
hetty posted @ 09:46 - Link - kommentaarid (3)
03 Veebruar 2009
Hei, hei!!!

Mul on järjekordne pakivahetus lõppenud. Evemari sai minu 3=1 purgi kätte.
Purgis


ja purgi kõrval


Purki mahtusid ponšo, heegeldatud pärliuss- käevõru ja liblikaga kaart. Loodan, et need asjad kõik ikka sobivad ja meeldivad evemarile.

Kaalulangetasin ka selle tegemise juures. Ponšo kaalus 360g.


Ok. tänaseks kõik!
Kõikidele jätkuvaid kauneid talveilmu!

hetty posted @ 21:19 - Link - kommentaarid (2)
264409 uudistajat