Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
23 Veebruar 2007
Pidu, pidu!

Mina-oma-kalli-juubilariga ja tütar piilub meie vahelt.

nii-pika-salli-sain-tehtud

poeg-tema-naine-tantsutüdrukutega

Need lihtsalt mõned pildid mehe sünnipäevalt.
hetty posted @ 19:54 - Link - kommentaarid (12)
19 Veebruar 2007
Tere hilist õhtutundi!

Lõpuks sai fotokas korda ja ma saan pildid asjadest, mida ise teinud ja mida teistelt saanud, ülesse panna.
Kõigepealt salasõbralt sõbrapäeva kinksalasõbrakink.Tegelikuses on see salasõber täitsa salajane. Ise arvan küll Eria olevat, aga 100% kindel ka ei ole. Aga kink ise on vajalik - pajalapid ja väike linik, eriti vajalikud - punane lõng ja ehete karp, sest mul ei olegi seda ning väga armas pross. Aitähh salasõbrale

Siis dekoratiivpadjaprojektist mul padi käes koos vahva käeketiga, millega Liisbet mulle suure segaduse oskas korraldada. Tal tuli see igatahes hästi välja. Padja pärast olen kodus väikest võitlust pidanud, siiani olen võitnud mina, aga kui kaua ma jaksan ei tea. Mees tahab hirmsasti teda omale autosse kaasa võtta. Aga ega ma võitluseta alla ei anna Aitähh ka Liisbetile . Kink ise siinpadijakaekettJa nüüd siis minu enda tehtud.
Abikaasa juubeliks tegin endale valge saalomoni salli punasele pluusile lisaks. Sallil narmaste asemel on lilled, mille õpetust KREYSY lahkelt jagas. sulle Kreysy. Igatahes sall pikk ja suur. Kui ma sünnipäeva pilte nägema hakkan ja ma seal täies ilus olen, siis näeb salli ka kasutuses. Lõng Mozart ja heegelnõel 4.

Siis proovisin endale ka ühe vanutatud mütsi teha. Välja ta igatahes tuli ja mulle meeldib, sest on soe ja mõnus. Juba tütar tellis endale ka ja kuhu ema ikka pääseb, tuleb teha. Müts ise selline:müts Kirjust heidest ja vardad 4.

Ja nagu teisedki, nii ka mina pean kõik teiste järgi ahvima, hakkasin ka tegema pentagoonidest boolerot. Valmis ta veel ei ole, aga nii palju onboolero valmis. Näis kuidas ta mul välja tuleb. Boolero tegemiseks kasutasin lõnga millel ei ole nime vaid No1, 100% polyakryl. Koon kõik tükid eraldi 5 vardaga. Vardad 2.

Sedasi siis tänaseks, mis homme saab, näeb homme.
Järgmise korrani!
hetty posted @ 21:37 - Link - kommentaarid (4)
14 Veebruar 2007
KALLID SÕBRAD!

ET SAADA SUUREKS - PEAB OLEMA VÄIKE.
ET OLEKS ELU - PEAB OLEMA PÄIKE.
ET OLEKS ÕNNE - PEAB OLEMA SÕBER,
KES HOIAB SIND JA ABIKS ON KÕIGES!

OLGEM SIIS SÕBRAD JA HOIDKEM ÜKSTEIST!

Natuke käsitööjuttu ka.
Olen veidi kurb, et ei saa täna panna üles kõiki asju, mis on valmis ja ka sõbralt saadud kingist ei ole pilti, sest fotokas oskas katki minna. Sellepärast natuke Aga kui pildid olemas siis riputan siia.
Aga äkki paneb pildid üles ennem mu sõber, siis näete varem.

Kuid sõber MIRAMISile tehtud asjadest on pildid siin
pajalapp1 japajalapp2 Tegin lihtsad pajalappid, mida saab kohe kummassegi pihku võtta ja kohe igapäev kasutada.
Ning proovisin ka veidike ehet taha ja tuli selline pross. Kasutasin nahka ja pappi.
No vot sellised need sõbra projekti asjad tulid.

Ilusat sõbrapäeva jätku kõigile!
hetty posted @ 15:01 - Link - kommentaarid (2)
10 Veebruar 2007
Tere!!

Kuna Laisk sai kaardi kätte, aga ise ta natuke tõbine, siis võtan julguse kokku ja näitan talle tehtud kaardi. Loodan, et ta ei pahanda.
HEADEMÕTETEKAART

See mis talle kirjutasin jäägu tema avaldada.

Sõber Drex, aga saatis mulle sellise hea mõtte:

Meeleheitest võib ise üle saada,
aga selleks, et õnnest täiel määral rõõmu tunda,
pead Sa saama seda kellegagi jagada.
/ Mark Twain/

Väga hea mõttetera!
Praeguseks kõik!

hetty posted @ 08:44 - Link - kommentaarid (4)
06 Veebruar 2007
Tere taas!

Üritan siis huvilisteni tuua oma pluusi mustri ja ka kardina näidise milline oli ajakirjas ning kardina kõrval on ka tingmärgid.

mustrikiri

mustrinaidis-tingmargid

Kuigi kardin näeb natuke teistsugune välja, aga ma arvan, et olete hakkajad ja leiutate ise sinna vahele oma soovi järgi mida soovite, kas siis lihtsalt parem - vasak kude võis siis palmikuid.
Kui piltidel klõpsata siis nad peaksid suuremaks ka minema, nii et on näha paremini. Kui ei saa millestki aru siis küsige julgesti. Mustrikirjal on kokkuvõtmiste kohal numbrid ja neid ei ole eriti hästi näha võibolla. Nii et küsige ja ma üritan siis vastata.

Head katsetamist kõigile!

Järgmise korrani!
hetty posted @ 20:29 - Link - kommentaarid
05 Veebruar 2007
Tere ilusat õhtut!

Mul oli täna rõõmus päev. Sain sõber Drex´lt Heade Mõtete kaardi koos väikeste vidinatega kätte. Ja kui ilusad asjad veel - kohe näeteSOBRAKINK
On ju ilusad: kaart, kee ja ilus süda, ei teagi kuhu panna kas võtmetele või telefonile, aga eks ma mõtlen veel. Ja kee kohe minu pluusile väga sobiv.

Ja valmis sai ka pluusi, mille endale kudusin. Kasutasin heegelniiti "MONIKA", seda kulus 3 kera. Need on üsna suured kerad. Ja vardad 2. Noh aega läks aga valmis sai:
pluusi Ei ole kõige paremini välja tulnud pilt, vabandan.
Ikka sõbra kee ka kohe kaelas, eputan.

Muster lähemalt kapluusi-muster

Kui on soovi siis äkki leian võimaluse koekirja ja siia üles panna, aga ise sain mustri " KÄSITÖÖLEHT SUVI 1994" lk 12 ja kannab nime "maikelluke ehk piibeleht".

Tänan veelkord Drex´i
Ilusat õhtu jätku kõigile!
hetty posted @ 20:16 - Link - kommentaarid (11)
01 Veebruar 2007
Tere ilusat õhtut!

Kolm projekti on siis tänasega valmis. Aasta Ema teki lapid panen üles
lapp1, lapp2 ja lapp3

Loodan, et nad ikka on mõõdus ja sobivad. Ma ei tea kuidas teistel, aga ma pidin ikka küll mitu korda arutama, et ikka mõõtu saaks. Tegelikult on need mu esimesed lapid üldse. Varem ei ole lapidest midagi kokku pannud, olen teinud ikka ühes tükkis asjad.

Südamlik Salakink Sõbrale Sõbrapäevaks ja Heade Mõtete kaar tulevad hiljem kui kingisaaja on teadaandnud, et tal kink käes, muidu äkki jääb üllatusmoment ära. Loodan, et ikka meeldivad.

Tänan siin ka veel Siamese, kes aitas mul blogi veidi säädida.

Tänaseks siis aidaa!
hetty posted @ 17:01 - Link - kommentaarid (6)
266132 uudistajat