Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
16 September 2013
Tere!!

Minu tagasihoidlik panus Aasta Isa tekileNatuke närvitsemist nagu alati .

Kohtumiseni!
hetty posted @ 15:59 - Link - kommentaarid (3)
05 September 2013
Hei, hei!!

Oi, oi olen ikka väga laisk olnud vist - eriti pikk paus on postituste vahel. Tegelikult olen üsna tegus olnud - olen end jaganud jõudumööda aiamaa, vanaemaks olemise ja käsitöö vahel ning ei ole ka puhkust ära unustanud. Mõni pildirida minu tegemistest siis:

Kuidagi jäin paljajalu - sussid kulusid ära ja poest ei leidnud meeldivaid ning ei jäänudki muud üle kui teha ise. Tallad tegin nahast - kahe nahakihi vahele panin papi - pealse heegeldasin mingitest lõngajääkidest. Said head sussidKui juba heegelnõel käes siis tulid nagu juhuslikult 2 valget linikut. Heegelniit Maxi ja heegelnõel 1,5. 1 muster on võetud Minu Käsitöö 2007/12 " Lumehelves" ja teine Minu Käsitöö 2007/06.

Nüüd sai mõneks ajaks heegeldamisest küllalt ja läheme sujuvalt üle varrasetele.

Teadagi, et kaunile suvele järgneb sügis ja kaugel see talvgi enam on - mõned sokid sai juba varakult valmis tehtud

Kunagi Facebookis sai meeldetuletuseks üks ilus kampsun üles riputatud ja tuligi tahtmine ta valmis teha. Lõngaks oli Steinbach Wolle RÜBEZAHL ja vardad 3.Originaal pilt kampsunist ka.


Nüüd siis veel üks ammu plaanitud tegu - õllepurgiklipsides kott. Lõngaks puuvillane Camilla ja 836 klipsi. Selleks, et kott valmis saaks panin klipse koguma oma 2 venda, poja ja abikaasa ning mõned külamehed kah

Koti esimene pool


ja tagumine pool


Tegelikult ei olegi suurt vahet kumb on kumb pool

Selle aasta kõigetähtsam sündmus on aga hoopis see, et kooliteed alustas üks asjalik poiss - tütrepoeg Tõnis - vanaema on väga uhkeNo nii ja ongi kõik tegemised ritta laotud ja nüüd jätkame samas vaimus edasi.

Kõike ilusat teile kallid külalised!!
hetty posted @ 20:09 - Link - kommentaarid (3)
264363 uudistajat