Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
26 September 2012
Hei, hei!!!

Septembrikuu on juba lõpukorral ja viimane aeg näidata mis veel tehtud on.

Aasta Isa tekile on lapid valmis ja täna läksid teeleSelle kuu värv oli oran˛See kord kudusin liniku heegelniidist Maxi ja vardad 2

Aaviku pere mehed soovisid, et neil oleks ikka kaelad soojasLõngad on teistest tegemistest üle jäänud, nii et ei tea mis nime nad kannavad. Vardad on 2,5

Kohtume taas oktoobris!!

Kena sügise jätku (ehk on veel sooja ja kuiva ilma kah)!

hetty posted @ 17:05 - Link - kommentaarid (1)
13 September 2012
Tere taas!!!!

Sügis nõuab aina tugevamalt oma õigusi - taevas sõuavad aina tumedamad pilved, sajab peaaegu iga päev, väljas on päris jahe ja varakult on juba videvik - ei näe enam ilma tuledeta käsitööd teha. Ju nii peab siis olema.
Valmistume siis ka meie selleks. Üks väike piiga sai omale sooja komplektija seljas kaLõngaks on kasutatud ÖREN BAYAN GALA ja kulus seda peaaegu kaks tokki roosat ja natuke üle pool tokki valget lõnga. Tokid on 100 gr. Vardad on 2,25
Püksid ja kampsun on mustri saanud raamatust pitsilised koekirjad ja lõige on traditsiooniline - igas ajakirjas saadaval. Mütsi aga leidsin kui googeldasin mütse otsides - nimeks on mütsil FLORE HAT.

Teine piiga otsib võimalusi käpakile käimiseks ja selleks oli vaja eraldi pükse. Said sellisedNende tegemiseks kasutasin punastel ja roosadel pükstel lõnga RED HEART COTTON MIX ja rohelise-triibulistel ning bee˛idel RED HEART MIAMI. Head puuvillased lõngad. Igat värvi kulus 1,5 tokki. Vardad 2,75. Mustrid on võetud Pitsilistest koekirjadest ja Haapsalu Salli raamatust.
Üldiselt on minu meelest väga hea pükste kudumise õpetus KÄSITÖÖ Suvi 2007 leheküljel 46. Selle järgi kootud püksid sobivad hästi lapsele jalga.

No nii, ongi tänaseks kõik. Valmistume aga edasi sügiseks ja kaugel see talvgi siis enam on tegelikult ei hirmuta ma kedagi - see on lihtsalt nii.

Kohtumiseni!!!
hetty posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (6)
266623 uudistajat