Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
27 September 2008
Ilus ja tegus päev.

Tänase päeva tegu siis selline:

rabas ja ämbris


kodus ja purgis


Oli mõnus ja ilus päev.

Teilegi palju ilusaid tegusid!!

Päikest!!
hetty posted @ 16:07 - Link - kommentaarid (3)
26 September 2008
Hei, hei!

Septembri oran˛ on valmis saanud


See kaelusall läheb äkki kuhugi paki sisse, kellele - ei tea veel. Lisaks sellele tegin ka väiksele Aleksile kaelussalli, peale viltisin väikse mõmmi.


Üks suuremaid pärlinäppimisi sai ka lõpule


Kee ümber kaela on tehtud eelpainutatud traadile ja ülejäänud on korallid. Idee ikka siin pakutud ajakirjadest.

Viltimine hakkas ka väga meeldima ja valmis tegin linnuema koos pojaga.


Õpetuse sain 2007 aasta suvisest KÄSITÖÖ-st. Tikutops ikka selleks, et aimu saada linnukeste suurusest. Peale viltisin ka veidike mustrit.

Ja ei saa kekutamata ka jätte Sain poja käest laenuks käsitöölise töövahendite komplekti, kus sees väike trell ja igasuguseid peenikesi vidinaid. Need vahendid pidid olema mõeldud klaasi peale vigurite tegemiseks, aga need kõlbavad ka väga hästi fimoga tegelemiseks. Saab auke puurida, lihvida ja noh ega ma veel ei tea, mida temaga kõik teha saab.


Tänaseks jälle kõik!!
Ilusat päeva jätku kõigile!!
hetty posted @ 10:33 - Link - kommentaarid (14)
15 September 2008
Tere taas!!!

Mind on tabanud viirus - kõha, nohu ja kõik sinna juurde kuuluv. Aga, mis ei tapa, teeb tugevaks Nii, et võtan aga rohtusid ja küll see tõbi mööda läheb. Laupäeval vaja ju Paunvere laadale minna.

Olen ikka veel pärlite lainel. Eelmises postituses olnud must-valgetele käevõrudele tegin samas laadis kaelakee ja kõrvarõngad.Kee on tehtud eelpainutatud traadile ja kõrvarõngad poolikule sõrmuse traadile.

Ühed kõrvarõngad veelSorides oma pärlite kohvris leidsin ühe millalgi ammu tehtud kee, ei mäletagi millal tehtud sai.Viimasel järvakate kokkusaamisel näitas Thea1 mulle nõelviltimist ja ei saanud ju proovimata jätta. Nii saigi 2 lille tehtud, haaknõelad on taha vilditud ja nii saab neid rinda pistaNatuke arglikud on, aga eks ma harjutan veel Sõrmed jäid igaljuhul terveks - ei torkinudki veriseks

Selleks korraks jällegi kõik.

Olge tublid ja hoidke ennast!

Kohtumiseni!!!!!
hetty posted @ 19:02 - Link - kommentaarid (3)
05 September 2008
Tere jälle!!

Näppisin veidike pärleid ja helmeid. Valmis 2 käevõru eelpainutatud traadil ja tamiiliga punutud kirju käevõru ning kirjust käevõrust jäi üle veidike helmeid, tegin neist võtmehoidja


Ammu ei ole ma teinud heegeldatud pärliussi. Esimene mille tegin, ei meeldinud mulle, oli selline jäik. Nüüd siis proovisin uuesti ja tänu Silpsolpsule leidsin üles oma vanad veneaegsed heegelnõelad - ikka need, mida on pakis 5 tükki ja millel saba eraldi pikenduseks käib
. Sealt leidsin sobiva jämedusega ja täitsa mõnus oli teha ja tulemusega ka päris rahul.
Siin siis selline kuldne, suvine-sügisene madu


Nüüd arvan, et võib ka edaspidi usse heegeldada.

Selleks korraks siis jälle kõik.
hetty posted @ 12:49 - Link - kommentaarid (5)
264409 uudistajat