Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
26 November 2008
Tere kaunist talvepäeva!

Ma sain ka valmis Vogue lillesalli. Selline ta tuli

Ikka minu lemmikvärvidega. Pikkuseks sai 123 cm, lõngadeks põhiliselt Baronesse Mohair, aga ka muid kodus olevaid lõngajääke. Vardad 4. Kinniseks panin haagi, mulle meeldib kui sall on ümber kaela.
Kaelas ka sai üks pilt tehtud


Suured tänud LillySmuulile, kes lahkelt õpetust jagas, samuti ka teistele, kes oma kogemusi jagasid. Tore oli seda salli teha.

Käsil igasugused jõulupakide täitmised, neist kunagi hiljem.

Meil sajab taas kaunist lund, oleks nagu jõulud.

Kohtumiseni!!
hetty posted @ 13:59 - Link - kommentaarid (14)
09 November 2008
Tere!

Järvakad said taas kokku. Nagu plaanitud õppisime tuniisheegeldamist. Thea1 ja Drex olid tasemel õpetajad. Selgeks sain.
Drex ajab " Heegelamise piiblist" hoolega järge


Thea1 ja Bastet on kohe püsti tõusnud, nii peen töö see tuniisheegeldamine


Igati tore ja mõnus kokkusaamine oli taas. Tänud kõigile, kes kohale said tulla.

Mul on nüüd kodus veel üks käsitöö huviline.

Nii kõva tegija .

Kohtumiseni!
hetty posted @ 16:37 - Link - kommentaarid (6)
08 November 2008
Hei, hei!!

Täna oli üks igati tore päev. Käisin pojal abiks maja juures talgutel. Vedasime puuoksi kokku, mida noor majaperemees oli mööda õue laiali puistanud ja tegime lõket ning olime niisama mõnusad. Ilm oli selline keskpärane - ei olnud päikest ega sadanud kah eriti. Igaljuhul oli tore olla.
Peale selle jõudsin veel uut näputööd õppida. Matemaatikas olin ma koolis keskmiste seas ja ega ma ei armasta seda eriti nüüdki, aga see "ämblikuvõrkude" sättimine papile on väga vahva. Millalgi näitas seda ka Suvelilleke oma blogis ja eks see huvi sealt ka pärit on. Tänud sulle! Nii siis CURVE STITCHING - äkki võiks eesti keeles olla "kaartikkimine", nii ma vähemalt teda kutsun. Kas on õige või ei - ei tea. Esimesed joonised võtsin küll kõik arvutist, ei ole veel see asi eriti käpas.

Esimene proovitöö, kasutasin olemas olevaid iirisniite.
Teine juba veidi keerulisem, proovisin ka erineva jämedusega niite. Kõik on tavalised õmblusniidid.


Kolmas veelgi keerulisem, vähemalt minu jaoks, eriti joonistamine Kasutatud on jämedamat valget niiti, arvan, et number 10Sellised nad siis tulid, arengu ruumi on veel oi kui palju. Ja, et mul ei ole kooliskäivaid lapsi, ei ole mul majapidamises ka kustutuskummi ja sellepärast on numbrid kõik näha. Tuleb minna poodi ja osta endale kustutuskumm

Sedasi siis täna.

Ilusat laupäevaõhtu jätku kõigile!!!!
hetty posted @ 17:54 - Link - kommentaarid (5)
07 November 2008
Tere ilusat päikselist päeva!

Valmis sai novembri must.

Sall ja kätised


Sall on GOLDEN GATE lõngast ja varrastel 7. Kätiste vaimustus tuli ka mulle peale ja nii nad valmis saidki. Tänud Kristabile õpetuse eest ja teistele inspiratsiooni eest. Et aga ainult musta ei tahtnud siis lisasin veidike punast vürtsiks. Must lõng on teadmata, punane on RED HEART LISA ja vardada 2,25. Kätiste tegemine oli täitsa mõnus, ei midagi keerulist ja "raketiteaduse" lahendasin nii, et kui satsid olid valmis siis ühendasin kahe varda silmused ilma kudumata ühele vabale vardale ja kui kõik 8 varrast oli 4-ks vardaks saanud, siis alles hakkasin edasi kuduma.
Kätis ka kasutusel


Selline tegu siis seekord.
Ikka päikest kõigile!


55000 külalist
hetty posted @ 10:27 - Link - kommentaarid (6)
266631 uudistajat