Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
14 Juuni 2011
Hei, hei!!!!

Eelmises postituses näitasinselles hunnikus on 193 ornamenti

Nii ma seda kleiti siis teginKasutasin ehituspapist tehtud lõikeid, need on head tugevad ja neile on mõnus nööpnõelaga ornamente sättida.

Ja selline ta siis lõpuks saiKleidi heegeldamiseks kulus 5 kera heegelniiti Steinbach Wolle ja 152 töötundi. Töö tehtud heegelnõelaga 1,5. Veel on lisaks valgeid pärleid umbes 30tk.

Unustasin lisamast, et selle kleidi idee on võetud ajakirjast "Minu Käsitöö Iiri pitsi" Päris täpselt selline ei tulnud

Seekord siis seda moodi

hetty posted @ 16:15 - Link - kommentaarid (23)
07 Juuni 2011
Tere kõigile!!!!

Ei ole ma kadunud, ausalt ei ole olen kogu aeg olemas olnud ja siin ikka ringi vaadanud, aga oma blogisse ei ole ma pikka aega ühtegi postitust teinud. Täitsa piinlik - jääb endalegi mulje, et olen vardad ja heegelnõela nurka visanud. Noh nii hull see nüüd ka ei ole - teadagi käsitööpisikut ei ole võimalik välja ravida.

Tegelikult olen palju teinud ja siit nad siis nüüd tulevad

Varsti saan jälle vanaemaks - oi mulle meeldib vanaema olla - ja tulevasele titale tegin tekiTekk on kootud tundmatust lõngast, vardad 3. Alustasin keskelt ja siis muudkui kasvatasin. Ning lilled siis peale heegeldatud.

Sõbranna tellis kampsuniKui ilmus ajakiri Minu Käsitöö Iiri pitsiga siis mõtlesin, et peaks seda asja kah proovima. Me tütrega vahest mõtleme ühte moodi, temal oli ka soov sellest ajakirjast midagi saada. Ei jäänudki siis mul muud üle kui hakkata proovitööd tegema. Selleks sai suvepluusiSellise kirju asja tegemiseks on hea ära kasutada kõik heegeldamisest järgi jäänud rullide jäägid
Ainuke terve kera oli roheline. Heegelnõel 1,5 ja 152 motiivi ning 117 töötundi ja valmis ta saigi. Kõik motiivid on kokku õmmeldud.
Tegelikult täitsa omamoodi kogemus.

Tagant kaTütre tellimus on ka valmis, aga tema asjast saab pilti näidata siis kui ma saan teha esimese proovi ja ka pildi. See saab toimuma alles peale 14-ndat. Aga eeltööd saan ikka näidataNo nii, ma loodan väga, et nüüd nii suurt pausi ei tee ja varsti kohtume taas - võibolla ka kusagil mujal.
Nautige suve ja olge mõnusad!!!!!
hetty posted @ 20:58 - Link - kommentaarid (4)
266625 uudistajat