Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
22 Juuni 2008
Tere taas!!

Aitähh teile kenade kommentaaride eest!

Kõigepealt arvan, et paar kommentaari vajavad vastust.
KREYSY küsimus - aga kes siis trikooga päikest võtab? Miiinaaa, sellel suvel ei pidanudki eriti päikest meie kandis olema, siis trikooga saab ka viluma ilmaga väljas olla

KATJAII - Ei ole sa imelik midagi, ma näen ka unes vahest igasugu imelike asju, millega mul juskui pistmist ei peaks olema. Aga võibolla sa sellepärast nägid, et ma selle tuunikaga ikka veidi vaeva nägin, sest olen õmblejana väga niru.

Helmed +pärlid = ehted.

Nii täna ongi, ainult ehetest postitus.

Kõige pealt juuni kollane:

Tegin oma lemmikut - pärliussi. Mõtlesin, et teeks mõned lilled ka peale, aga noh esimene kord tegin lillekesi ja tulid ikka väga väikesed välja küll, oleks võinud julgem olla ja suuremalt mõelda ning suuremad lilled teha. Aga no seekord siis niimoodi.

Üks armas pere tellis peaaegu, et kõigile suveks ehteid. Ainult isa arvas, et ta jääb seekord kõrvale.
Siin nad siis on.

Emmele suvine lilleline komplekt


Tütreke soovis maasikatega ehteid

Maasikad on fimost.

Kaks venda tahtsid kindlalt pealuudega ja ristidega käevõrusid

Pealuud tehtud jälle fimost. Aga natuke panin oma lubadusega puusse ka, sest nii väikseid riste ei olnud ma suuteline tegema. Ristid pidid olema siis ümber käe reas. Minu viga, et olen nii saamatu.

Aga, et peres on ka väike venna pesamunaks, kes tahab suurte vendadega väga sarnaneda, siis ei saanud ma jätta ka teda ilma ja ajasin nöörile mõned helmed ja nöörijuppidega hea siduda ümber käe.


Selline siis tänane postitus!

ILUSAT JAANIPÄEVA KÕIGILE!!!!! PALJU JA KUIVA ILMA PIDUÕHTUKS!!!!!

Ilusat õhtut
hetty posted @ 18:26 - Link - kommentaarid (6)
20 Juuni 2008
Mäng, mäng on väikeste inimeste töö

Sain mängu teatepulga Drex-il ja Vaigalt.
Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.

1. Mida sa tegid kümne aasta eest?
Oli üks lõpmata raske aasta, lõpetasin on 15 aastat tehtud töö st. likvideerisin talu. Kevadel oli teispoolsuse piiril, tänu Tallinna arstidele saan olla ikka oma armsate ja teie keskel.
2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?
Juuni kollane ei ole veel valmis, koristada on vaja, riidekappis karjuvad mõned riidetükid ja tahavad taaskasutusse pääseda, ema tahab poekotti saada - tuleb kiiremas korras valmis teha ja auto igatseb vee ja harja järele.
3. Lemmiknäksid?
Šoholaad ja ainult šokolaad.
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär?
Ostaksin endale pisi-pisikese kodu, just linnupesa sarnase.
5. Kohad, kus oled elanud?
Sündinud Kohtla-Nõmmel, natuke aega Aravetel ja viimased 32 aastat olen tiirutanud Albu vallas Orgmetsa-Ageri-Ahula vahel korduvalt. Ma olen kui veerev kivi millele sammal selga ei kasva.

Edasi saavad teatepulga. Miramis, Mimm, Hettel,Ellie80,Trintzz ja Kerstin.

Jõudu kõigile!!!!
hetty posted @ 18:31 - Link - kommentaarid (3)
18 Juuni 2008
Tere taas!!!

Mõned pooleli olnud asjad on jälle valmis saanud.
Üks sünnipäev küll alles tulemas, aga eile pidasime pidu ja armas Naerupall sai sellise kingi


Tegelikult on ikka natuke kehv ka kui oled üksi kodus. Tahaks endale tehtud asjadest pilti teha nii, et seljas ka näha oleks. Täitsa tegu kohe iseenda pildistamine peegli pealt. Aga noh hakkama ma sain.
Kõigepealt eelmises postituses olnud tuunika ka seljas


Ma armastan hirmsasti päikest võtta, aga et ma pole endale meeldivat trikood poest leidnud ja ega enam ei otsi ka, sest Minu Käsitöö Puhkuse eriväljaandes oli just see mida olin otsinud.
Kõigepealt eest


Ja tagant


Natuke modifitseerimist ja valmis ta saigi. Pärnus maratonil kah käidud, igatahes väga mugav ja mõnus. Modifitseerimisest nii palju, et ma heegeldasin ühes tükkis, ei teinud külgedelt lahti ja dekoltee äärde heegeldasin rida musti helmeid. Sellest saab kindlalt mu selle suve lemmik riidetükk, kui ainult oleks palju päikest ja sooja nii umbes +25
Heegeldasin heegelniidist Monika, mida kulus 1 rull ja heegelnõel 1

Täna siis sedasi!
Päikest kõigile!
hetty posted @ 16:36 - Link - kommentaarid (19)
15 Juuni 2008
Hei, hei!!

Oh, kui pikk paus on mul blogitamisel olnud. Aga aeg on väga kiiresti läinud ka ja tegemisi on palju.

Üks laps pidas juubelit ja minu kink on selline


No mis noort naist rohkem peaks rõõmustama kui ainult temale tehtud ehete komplekt. Ei tekki mingit võimalust teist sellist kohata

Õmmelda ma ei armasta, aga vahest olen sunnitud seda liiki käsitööd ta tegema. See töö peaks tegelikult olema koostegemisest "Vanast uus", aga mul ei ole see päris mitte nii. Mul rohkem "Uuest uus". Tütar tõi mulle paar aastat tagasi Egiptuse reisilt kohaliku naise ürbi või hame või kuidas seda nüüd kutsutakse


Aga, et ma ei ole eriline kleidi kandja ja see oli mulle ka igati suur ja pikk, siis lõin käärid sisse ja tegin temast tuunika


Nüüd kohe hoopis teine asi. Mõnus ja mugav.

Ja ikka pean ma kekutama siin ka, ei saa kohe teisiti.
Selle nädala isiklik rekord 40118 sammu astutud Pärnus Guinnessi rekordi tegemisel. Nii, et rekordite sadu. Aga kus sadas vihma ja kohati oli tuul ikka nii jube, et tahtis tõsta maast lahti. Aga sellegi poolest oli vahva üritus. Ja noh rekord tuli ka, rivis seisis 2354 tantsijat. Peale eestlaste oli veel lätlasi, leedukaid, soomlasi, hollandlasi ja ka üks andorra noormees oli ka. Ja mis kõige tähtsam - me tantsisime sellest vihmast ikka päikese ka lõpuks välja. See oli supper!
Siin siis mõni pildiklõps ka minu poolt
Pilte festivalist

Enam pikka pausi ei tee, sest näidata on veel paar asja, aga seda paari päevapärast.
Kohtumiseni!!!
hetty posted @ 20:37 - Link - kommentaarid (7)
266629 uudistajat