Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
29 Jaanuar 2015
Hei!

Võtsin kudumisest ühe vaba päeva ja tegin jällegi helkureid - üks tellitud ja endal oli ka üks jope ilma helkurita. Tellitud helkurile tegin ka väikese karbikese - esimese oma elusKohtumiseni!
hetty posted @ 17:51 - Link - kommentaarid
22 Jaanuar 2015
Tere õnnelikku ja teguderohket 2015 aastat!

Endiselt käsitöölainel ja ikka uuel aastal uue hooga

Esimeseks tööna valmis tädile sünnipäevaks valminud kõikidele reeglitele vastav haapsalu sall. Siiani valminud sallid on lihtsalt haapsalu salli mustriga pitssallid, seda sellepärast, et ma kudusin äärepitsi kohe sallipõhiosale külge. Pikkaaega tundsin, et ma ei saa äärepitsi silmade arvutamisega hakkama. Kuid nagu vanarahvas ütleb on hirmul ikka väga suured silmad Võtsin Haapsalu salli raamatu ette ja hakkasin sõrmega järge vedama ja ei olnudgi väga hull . Mõõdud on 160x60cm. Lõngaks kappis olnud teadmata lõng. Vardad 2 ja mustriks valisin Helga Rüütli raamatust mustri Rukkilill3.
Lisaks sallile tikkisin veel ka kaardi. Tädi on Pärnus kalveriõpetaja ja mis muu sobiks kaardile paremini kui noodivõtti mõne lillega.Mingil teadmata ajendil tuletasin ühel päeval meelde ammu õpitud tehanikat - makrameed ja tegin ühe tagasihoidliku lillekiige. Materjaliks veel iidvanast ajast heinapallinöör.Selleks korraks ongi siis kõik!
Olge ikka terved ja hoiduge praegu liikvel olevates haigustest!

Kohtumiseni!!!
hetty posted @ 19:15 - Link - kommentaarid (4)
264336 uudistajat