Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
30 Jaanuar 2009
Mina ja heegeldatud ussid - minu võit

Siis kui siia tekkis alafoorum "Heegeldatud pärliuss" ja sellest sai isetegijate ja ka teiste vaimustus, tean nii mõndagi väljaspool foorumit ussitajat, läksin mina kah hasarti. Kohe hakkaisn ussitama, aga oh häda minu ussid olid kõvad justkui surnud ja kangeks tõmbunud. Olin ikka täitsa õnnetu ja eriti siis kui nägin ja sain veel katsuda teiste usse, mis olid ikka sellised mõnusad ja pehmed - täitsa siidised kohe. Uurisin ja puurisin ja küsisin osavamatelt nõu, proovisin uuesti ja noh tulemus sama, see tähendab - surnud mis surnud. Ahastus tuli peale. Mis viga ei tea kas heegeldasin liiga tugevalt või ongi erineva suurusega helmetest tehtuna rohkem jäik, sest kasutasin ikka erinevaid helmeid, aga mulle nad ei meeldinud. Ja siis tuli Miokas oma heegeldatud patsikummidega lagedale - oh kallis Miokas ole sa tänatud!!!!!!!! Oli ju kohe vaja seda kah järgi proovida ja teate tuligi välja, ei teinud küll juuksekummi, aga tegin käevõru - pilti ei näita praegu, sest kui tema teekond on lõppenud siis näitan. Aga tähtis on see et ta välja tuli. Ja noh nüüd oli kohe vaja proovida niidiga ka ja teate see ka tuli välja. Selline pehme, mõnus - oh ma olen nii õnnelik, , et nipi selgeks sain ja nüüd võin kodus nurgas ussitada niipalju kui süda soovib.

Minu töövõit


Pooleli küll veel, aga ma ei saanud jätta seda õnne ja rõõmu teiega jagamist homseks

Ok tänaseks kõik - ussitan nüüd edasi

Kohtumiseni!!!!!

Ps. nii vähe ongi inimesele õnneks vaja, ei mingit surutist (majandussurutist)
hetty posted @ 20:43 - Link - kommentaarid (13)
29 Jaanuar 2009
Tore hommik täna!!!

Samal ajal kui mina tegelen hoolega 3-1 paki viimistlemisega, kostis uksetaga koputus ja seal oli meie armas postikana Kaie. Üllatus oli suur kui ütles, et mulle on pakk, ei osanud kohe nagu oodata nii vara. Aga hommikune üllatus on alati tore, teeb päeva kohe mõnusaks. Sain siis kätte 3-1 paki Soer´dilt. Väga armas puna-must pakk.
Pakk ühes tükis


ja pakk koost lahti võetuna
On ju tore hommik!!!!

Suured sulle Soer sellise armsa paki eest!!!!!!

Lähen nüüd oma purki lõpuni täitma, tahaks homme posti panna. Loodan, et jõuan

Kohtumiseni
hetty posted @ 10:03 - Link - kommentaarid (8)
16 Jaanuar 2009
Hei, hei!!

Esimene "Kaalu langetamine" on valmis. Tegin järjekordselt ühe vesti, mis valmis minu peas juba ammu. Kunagi nägin taolist ühes poes, kuigi jah minu vest ei saanud küll selline. Kuid mulle meeldib.
Kaalu peal

Kaalulangetus siis 220g
Vest praegu kuivab

Lukk tuleb ka, mida täna veel ei ole

Aga no see kaalulangetamine on näiline, sest juba on uued lõngad kappis. Tütre juurest tõin ära lõngad, mis ootasid juba ammu seal. 600 g Super Soft Baby

ja 260 g Red Heart Margaretat

ning Karnaluks´ist tellisin 7-Veljestä lõnga 660 g


Ja kui nüüd raamatupidamislikult võtta ainult lõngad siis kuu algul oli 1400g, kulutasin 220g ja juurde soetasin 1520g siis tänaseks päevaks on lõnga rohkem kui kuu alguses 2700g. Nii et ei olegi nagu midagi langetanud.
Aga nii see ju käibki

Selline aruanne siis täna
Kohtumiseni järgmisel korral!
Päikest ikka kõikidele!
hetty posted @ 17:04 - Link - kommentaarid (3)
04 Jaanuar 2009
Tere taas!!!

Järvakad panid uuel aastal märgi maha ja said täna Türil kokku. Õppisime peyot tehnikas käevõru tegema. Õpetajaks oli Perla - suured tänud sulle!!! Jälle üks nõks pärlenduses selgem, aga noh nagu ikka õppida on veel palju.
Hea meel on sellest, et kohale oli tulnud palju isetegijaid - aitähh teile.

Pilte ka natuke


Kolm tööd jäid kah pildile
Tore oli kohtuda nii vanade kui ka uute tegijatega!
Kohtumiseni järgmisel korral
hetty posted @ 15:30 - Link - kommentaarid (5)
01 Jaanuar 2009
HEAD UUT HUVITAVAT AASTAT KÕIGILE!!!!!!

No nii ja nüüd on ta juba 16 tundi ja 40 minutit vana - see alanud aasta Vana-aasta saatsin ära ja uue võtsin vastu õe juures Vaidas. Seal 5 korruse rõdult oli hirmus tore vaadata kuidas rakettid taevaalla lendasid. Ilus oli küll - Tallinn ju kiviga visata ja kõik pealinna ilutulesti näha. Vaida oli ka rakettidest valge. Sellest järeldasin ma, et meil ei ole mingit majandussurutist (oi, kuidas see sõna mulle meeldib, see on möödunud aasta parim sõna, mis välja mõeldud), on lihtaslt natuke raskemad ajad. Olgu ajad kui rasked tahes, inimesed leiavad alati võimaluse suure pauguga vana-aasta ära saata ja uus aasta vastu võtta, ning see on tore.
Soovin endale ja kõigile kannatlikust, leidliku meelt ja suurte ilusate unistuste (alati peab suurelt unistama) täitumist ning armastust enda ja lähedaste ning isegi võõraste vastu!!!
NAERATAGEM, SEST TA EI MAKSA MIDAGI, AGA ANNAB PALJU NING RIKASTAB NEID, KES TA SAAVAD, TEGEMATA VAESEKS NEID, KES TA ÄRA ANNAVAD

VEEL KORD KÕIKE KAUNIS ALANUD AASTAL!!!

Käsitööst kah natuke
Lahti läheb kaalulangetamise projekt. Kaalusin ära oma majapidamises oleva lõnga

ja heide ning villaloori

See on nüüd mu kogu lõnga tagavara seisuga 1.01.12. Muidugi ei ole see viimane, sest iga kord kui lõnga kusagil müügil näen, hakkavad silmad särama ja rahakott hüppab ise lahti ning siis ei jää ju muud üle kui jälle osta

Esimene töö on paberile plaanitud juba ja sellest tuleb vest, mis on mu peas valminud umbes aasta. Siin on vestilõng

Palju sellest ära kulub, eks seda ole siis näha.

Ja nüüd annan vesti kudumiseks START!!!!!

Samas väike tagasihoidlik sabakergitamine ka (kes ikka koerasaba kergitab kui mitte koer ise ) - huvilistele minu eelmise aasta tegemised kõik reas SIIN ja SIIN

Kohtumiseni!!!!!!
hetty posted @ 14:48 - Link - kommentaarid (11)
266130 uudistajat