Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
31 Jaanuar 2007
Tere!!!

Sain omal banneri ja nupu tööle nagu vaja, aga kuidas saada see banner selle kohapeale kus ilutseb VANAEMA HETTYKAS - ei taipa. Loen ja pusin, aga ei miskit. Noh olen kohe selline puupea, mis teha. Äkki annab keegi nõu.


hetty posted @ 20:08 - Link - kommentaarid (3)
25 Jaanuar 2007
Tere taas!
Ma talvitusin 2 päeva ilusas Pärnus. Pärnu linn on minu lemmik linn. Käisin ka Susal poes külas, aga Susat polnud kahjuks. Tahtsin hirmsasti talle tere öelda ja lillat heiet osta. Peale esimest külastust kohvitasin Tervises ja pärast läksin uuesti, ikka oli uksel kiri suunaga naabrite poole. Kuna ma aga kusagilt ei saanud vajaliku haiet ja mul teda väga vaja oli ning olin veendunud, et ühes korralikus käsitöölistele mõeldud poes peab see olema, siis läksingi naabri juurde. Seal kena neiu müüs just parajasti ühele soome turistile miskit. Aga ta oli veel kenam ja tegi Susa poekese ka lahti ja minu arvamus oli õige - seal oligi just selline lilla heie mida mul tarvis, ostsin kohe 2 tokki.
Susa, sul on vahva poekene.
Mu sõbranna nägi esimest korda sellist triibulist heidet. Ma seletasin mis nendega teha ja naabrineiu näitas näidiseid ka ning sõbranna lubas sind varsti külastada, need olla vahvad asjad. Jõudu sulle su poekeses.

Täna sai ainult juttu jälle, sest pilte pole.
Järgmise korrani!
hetty posted @ 18:23 - Link - kommentaarid (1)
19 Jaanuar 2007
Tere ka minu poolt üle pikka aja!!!

Tuli tahtmine natuke lobiseda. Pilte ei ole panna, sest kõik tööd alles poolikud. Sõbrapäeva kaardist on pool, see kõige raskem osa, valmis. Lapitekkile alustasin ka täna lapide tegemist. Padi on mõtetes kuju võtnud, vaja ainult realiseerida tegelikkuseks. Ja kõige suurem töö, mida alustasin juba enne aastavahetust ei taha ka kuidagi valmis saada. Oh, ma olen ikka üks hull inimene! Tean ise küll, et mu kannatus saab suurte asjade tegemisel enne otsa kui töö valmis, aga ikka alustan. Hakkasin kuduma heegelniidist, nr.2 varrastega omale pitspluusit. Päevas jõuan kududa ainult 4cm ja vahest isegi vähem. Koon ja koon, aga valmis ei saa. Kuid pooleli ka jätta ei saa, sest 17 veebr. peab ta mul seljas olema, siis saab mu teine pool 50 aastaseks. Ja veel tahan midagi juurde teha, aga kas jõuab eks näis.
Ah mis ma virisen siin! Selle asemel lasen näppudel käia ja kõik plaanid saavad valmis. Ennegi ju nii olnud, et kell kukub ja kõik on tehtud kas või 12-ndal tunnil.

Nii palju lisan veel, et kellel on soovi näha mis ma 2006 aastal ka teinud olen, siis seda näeb vasakus tulbas "Valmis asjade" all. Seal kõik ilusti reas.

Varsti kesköö käes ja öö-liin läheb lahti.
Head ööd ja veel paremat homset teile!

hetty posted @ 21:46 - Link - kommentaarid (2)
264409 uudistajat