Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
15 Aprill 2010
Tere!

Palju õnne, mul on täna sünnipäev, ma saan 4 aastaseks!!!!! ......nii hüüdis mulle telefonis väike tütrepoeg oma sünnipäeval ja nii hüüab ka minu blogi täna - oma sünnipäeval.

Aitähh kõikidele külastajatele, toetajatele, õpetajatele!


Teile kõigile südamesse!!!!!
hetty posted @ 13:34 - Link - kommentaarid (8)
09 Aprill 2010
Hei, hei!!!

Paus taas natuke pikk olnud, vahepeal kevad saabunud. Lumi kõik ära sulanud ja nii mõneski kohas suured uputused, meil ei ole aga eile käisin natuke loodust uurimas ja kõik magistraalkraavid vett täis. Meilt saab ju alguse Pärnu jõgi. Kuigi jah alguseks loetaks Roosna Allikul olevat jõge, aga see saab ju lisatoitu meie kraavidest. Nii palju siis loodusest ja geograafiast
Kuigi see kevad võiks ikka natuke soojem olla juba. Tahaks päikest.

Nüüd siis veidi käsitööd kah.

Üks noor mees sai 1.aprillil 4 aastaseks, aga et tal on väikevend kes kõik suurele vennale toodud asjad enda omaks peab, siis pidin ma tegema kingituse mõlemale.Kui te nüüd mõtlete, miks neil hobustel sinised "juuksed" on, siis on vastus poiste arvates üsna lihtne - teised värvid ei ole mingid värvid, sinine on see ainuke ja õige.


Käsitöö läbi aastaaegade on see kord roosa ja roheline - ilusad värvid, aga minu puhul vähe kasutatav. Nii sai nendest värvidest ka sünnipäevakingid teha. Üks väike neiu sai 5. aprillil 11 aastaseks ja teine saab mai lõpus 9aastasek. Jälle kingimure lahendatud.Sellised väiksekesed teised, aga aega veel on ehk jõuan veel midagi teha

Kapis oli lõng mis ootas oma aega juba nõukogude ajast, ei osanud seda kohe kuidagi ära kasutada. Siis nägin seda ja kohe tahtsin endale saada.
Välja tuli selline


Natuke teist moodi tuli, kui õpetus ette nägi.

Aga nüüd tuli puukoorem ja vaja seda minna keldrisse loopima.

Ilusat õhtud kõigile!!!
hetty posted @ 19:03 - Link - kommentaarid (3)
266715 uudistajat