Vanaema Hettykas
Vanaema Hettykas
Kõige rohkem meeldib kududa ja heegeldada.
26 Aprill 2008
Tere varahommikust!

Valmis on saanud taas ühed mütsid


Ning proovisin teha Tsunaami õpetuse järgi ogalalat ja selline ta välja tuli

Noh arenemisruumi on mul veel küllaga.

Ja järjekordne pärliuss

Aretasin ussile külge veel umbes 2 cm ussikese ja sinna otsa tegin korallid.

Praegu mõtlen, et ma teen oma-arust pärliusse, aga kas on ikka nii. Mulle meelib teha neid tamiiliga, tulevad natuke peenemad. Kas on nii tamiiliga kui ka heegeldatud ikka pärliussid? Ei tea. Targemad ehk teavad ja ütlevad mulle ka

Ema pakk läks ka täna teele. Pildi panen siis kui pakk käes.

Ja nüüd vanaema marss, marss lapselapsi hoidma.

Päikest kõigile!!!!!
hetty posted @ 06:19 - Link - kommentaarid (6)
21 Aprill 2008
TERE ILUSAT KEVADPÄEVA!!!

Ilmad on nii ilusad, et kohe kisub õue ja käsitöö on veidi soiku jäänud. Kuid siiski on midagi valmis ka saanud.

Kõigepealt see uus harrastus - pärlid. Valmis on saanud järjekordne pärliussLisasin väikese rattakese ja proovisin sinna juurde ka veidi koralle teha.

Siis oli endale hädasti vaja ühed kindad suveks, millega oleks hea kepikõndi teha ja rattaga sõita. Noh sellised ilma sõrmedeta ja õhulised nad siis saidkiTäna proovisin järgi ka ja täitsa head said.

Ja nagu ikka minu lemmik artikkel - mütsidÜhed papud eksisid ka mütside vahele ära.

Aga meil on nüüd täitsa omad kured kaNoor kurepaar käis eelmine aasta pesa vaatamas, aga pesaloomiseks siis veel ei läinud, aga tänavu aasta on ikka kohe täiesti korralik pesitsemine hoos. Peaks vist vallale ettepaneku tegema, et paneks veebikaamera ka üles . Ühelpäeval otsisid Elmari Raadio saatetegijad kurepesa, et saaks nad endale koju viia - noh lapsi tarvis, olla igatpidi proovitud, aga ei tule neid lapsi kuidagi. See oli muidugi Varjatud Mikrofoni saade, seal nad teevad igasugu nalja.
Nüüd siis meil on oodata palju lapsi
Ning veel üks aastate tagune nali kurgedega. Selle sama korstna otsas olid kured jalgu puhkamas. Õhtu oli juba hämar ja mu mees - täitsa kaine peaga - tuli tuppa ja ütleb, et mamma kuule jänesed on korstna otsas. Ma vaatasin mehele otsa, et vist on ogaraks läinud. Aga ei, ta täitsa tõemeeli kinnitab mulle, et jänesed on korstna otsas. No ma hakkasin siis mõtlema, et kuidas küll jänesed saavad korstna otsa, mis on kõrgem kui 2 kordne maja, aga välja ma seda ei mõelnudki. Läksin hoopis välja kontrollima, et mis need jänesed siis seal teevad. Ja vaata nalja, kaks kurge istusid kenasti kõrvuti ja nende pead olid nagu jänese kõrvad. Toas küsisin, et äkki valgustad kuidas need jänesed sinna said, aga seletus ma ei saanud ja siis ütlesin, et need ju kured. Igaljuhul on sellest ajast meil nüüd parool - kui kured korstna otsas - jänesed korstna otsas. Vot selline koomiline juhtum.

Ema pakk on ka valmis ja ootab posti panemist.

Tänaseks kõik ja ikka kaunist kevadet kõigile.
hetty posted @ 15:57 - Link - kommentaarid (8)
13 Aprill 2008
JÄRVAKATE SALLI TEGEMISE PÄEV.

Täna oli meil siidisalli värvimise päev. Igaühe tehnika oli vastavalt tema soovile, kes tegi joogikõrtega, kes sõlmtehnikas ja kes vabakäega.

Igaljuhul taas tore päev. Aitähh kõikedel osalejatele!

Järgmised tegemised tulevad ka huvitavad, aga neist siis juba hiljem.

Kohtumiseni!!
Uskuge pilve taga on kaunis ja seda ma teile soovin.
hetty posted @ 13:18 - Link - kommentaarid (3)
11 Aprill 2008
Tere taas!

Valmis sai üks mu plaanitud aprilli roheline

Kee on erineva suurusega ja mustriga fimomunadest ning valged pärlikesed vahele pistetud. Kee pikkus tuli 62cm. See plaanitud ka teise ühistegemisse.
Ma väga loodan, et see ei jää mul viimaseks.

Oma igapäevasel jalutusel püüdsin täna pildile ühe kaunitari

Oli teine nii kurvalt, aga samas ka uhkelt teiste raagus puude-põõsaste vahel.

Ja meiega kaasas olnud üks kevadsupluse harrastaja käis katsumas, kas vesi on juba supluseks kõlblik.

Tema näost on kohe näha, et täiesti mõnus vesi on ja noh ometegi ootage mind ja laske mul nüüd veidike sulistada

Seekord siis sedasi!
Rõõmsat kevadet kõigile!
Kohtumiseni edaspidi
hetty posted @ 14:28 - Link - kommentaarid (4)
06 Aprill 2008
Tore päev.

Tänase päeva plaan - minna Paidesse Käsitööpäevale. Ettevalmistused tehtud, astun peatusesse bussi ootama. Seisan ja ootan, sest ega buss ju mind oota, ikka mina bussi. Ja siis peaaegu juba möödunud auto pidurdab äkki ja keerab otsa ringi. Noh, mis sellest ikka nii imelikku, inimesed ikka sõidavad õigest teeotsast mööda. Aga võta näpust, ei olnudki eksinud sõitja vaid hoopis Karnaaks tundis mind, üksikut ootajat ära ja otsustas mind küüti võtta. Igaljuhul väga tore temast ja kas selline asi ei tee siis päeva ilusaks. No teeb ikka küll ja suured tänud talle selle-eest, sest nii sain ma 20 min. varem kohale ja oli aega kauem ringi vaadata, sest tagasi tulemiseks buss mind taas ei oota ja see ainuke normaalsel ajal koju toov ühissõiduk väljub kell 13.00. Nii, et aega oli üsna vähe. No muidugi sai kõik lettid läbi uuritud ja katsutud ning oma rahakotti veidike kergendatud. Siin siis minu tänane ostPildilt jäi välja siidisalli toorik, mida läheb vaja 16. aprillil.
Lõnga ei ostnud kohe meelega, sest kapp on nii täis, et sinna ei mahu eriti palju enam, parem teen kappi veidi ruumi ja siis saab jälle osta. Kuigi väga raske oli lõngalettist ostmata lahkuda.

Käsitööst on mitu asja veel pooleli, ainult valmis on saanud paar käevõru - neid hea lihtne tehaSelleks korraks kõik. Kohtumiseni ja
Teile kõigile!!!
hetty posted @ 14:33 - Link - kommentaarid (3)
02 Aprill 2008
Hei, hei!!

Üks helmastest näpuharjutus.


No on ikka jube haigus . Mõtled, et nokitsed paar tundi ja kui siis ükskord peale mitmekordset harutust ja uut tegemist silmad ülest tõstad, siis on ammu pime väljas je kell on pool 11 õhtu. Igaljuhul jube, aga mõnus haigus, mulle päris meeldib.

Mõtlen nüüd, et kas jätkan heegelnõelaga, varrastega või helmestega. Peab vist laste kombel endel- tentel lugema ja siis otsustama.
Ok hakkan lugema.

Kohtumiseni
hetty posted @ 10:02 - Link - kommentaarid (9)
264336 uudistajat