Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
09 Juuli 2007
Minu jaoks on värvipaki vahetus edukalt lõppenud.
Enda tehtud sinine pakk jõudis eelmisel nädalal edukalt


Loosi tahtel sain just sellise inimese, kes mullegi üllatuseks, elab minuga samas kohas. Niisiis sai isiklikult ka kätte toimetatud.
Sinine pakk sai kokku pandud siis selline nagu pildilt näha.Täna sain aga oma paki kätte. Valge värv, üks minu lemmikuid. Kogu pere oli uudistamas, kuna olin juba pikemat aega sellest ainult viimasel ajal jahvatanud. Nii sai ka mees oma osa. Tema oli muidugi eriti vaimustunud teepakist ( me oleme suured teesõbrad ja seda marki pole varem veel joonudki) ja sidruni-jogurti sokolaadist. Vanema lapsega koos hakati ka jo-joga mängima.
No ja mina olin muidugi eriti vaimustunud kaelakeest. Ise ma pärlitega midagi peale hakata ei oska ja seega on see kingitus küll eriline. Kõige pisem pesamuna sai omale ilusad sokid.
Lisaks muid vajalikke asju - pildiraam - kuhu läheb meil juba kokku lepitult laste ühispilt, sest meie pulmapilt on ka valge raami sees ja seega sobivad teineteise kõrvale imehästi. Nööbid, mis kõige olulisem sobivad lasteriietele. Ja muidugi lõnga nii kudumiseks kui ka heegeldamiseks. Suur- suur tänu sulle Rees!
Kaelakeest ka pilt . Ei ole suur pildistaja, tegin küll mitut moodi, et ilu välja tuua, aga no see oli üks normaalsemaid pilte, mis välja tuli.kerstine - Link - kommentaarid (3)
159066 külalist käinud. Tulge jälle!