Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
19 Veebruar 2007
MÕELDES KEVADELE .... sai valmis tehtud lapsele suveriideid. Panen neist kaks siia ülesse.
Kaugel see kevad ikka on. Uuel nädalal algab ju esimene kevadekuu. Olen ikka armastanud ettenägelikult esemeid varakult valmis teha, et siis õigel ajal need kapist välja võtta. Seepärast kukubki nii välja, et suvel teen sügise ja talve asju ja talvel kevade ja suve omi. Aeg ongi juba nii kaugel, et ega enam selle villasega viitsi midagi teha. Kui päevad pikemaks veerevad, siis muutuvad ka minu lõngavalikud puuvillasemaks. Valge mütsi tegemisel kasutasin Lyric lõnga (100%puuvilla), sellest 50g = kogu tokk kuluski mütsile. Kampsuni tegemisel kasutasin ära vanu lõngajuppe.kerstine - Link - kommentaarid (6)
13 Veebruar 2007
Täna on ütlemata rõõmus päev . Postimees tõi mulle koju kätte kohe kaks pakki. Üks sõbrapäevapakk ja teine heade mõtete kaart. Mis ma oskan öelda muud kui suur-suur tänu Silpsolpsile, kes väga armsa kaardi tegi ja Sytikasele, kes aga äärmiselt kena salli heegeldas ning muudki kingile lisas. Olen väga meelitatud, sest asjad on tõesti imeilusad ja meeldivad mulle kohe väga.
Lisan pildid teistelegi vaatamiseks.
kerstine - Link - kommentaarid (6)
12 Veebruar 2007
Eile sai mul üle hulga aja valmis üks pisike vest, seekord siis põnnile. Kasutasin ära vanu lõngakerasid, mis teistest töödest üle jäi.

kerstine - Link - kommentaarid (11)
08 Veebruar 2007
Nii nagu teistelgi näib olevat, on ka minul mitu asja korraga käsil. Eile sai mul lõpetatud motiividest tekk lapsele, õigemini küll titetekk. Selle töö tegemiseks kulus mul üllatavalt vähe aega, põhiliselt heegeldasin õhtul hilja kui laps juba magas. Motiivide tegemine käis suht kähku, sest valisin ka üpriski lihtsa mustri. Kokkuõmblemine tundus mulle algul pigem raskemgi, aga seegi oli mõnus tegevus. Ühesõnaga hästi tore oli seda tekki teha. Nii et plaanin siin teisigi tegemisi motiividest. Lõngaks valisin Riccione Magnum (valget kulus 200g, igat värvilist ehk 50g), heegelnõel 2,5mm.

motiivi skeem
kerstine - Link - kommentaarid (18)
06 Veebruar 2007
Nädalavahetusel sain selgeks, et pean toalilli kaitsma hakkama väikse avastaja eest.
Üks lill läks kõrgele lae alla ja teine, apelsinipuu, sai potile "katte" peale. Mis teha, muidu oleksid lilled jäänud oma mullast peagi ilma ja pidevalt harjaga ümber poti tiirutada ka ma enam ei viitsinud.


Lisan ka viimased kudumid lapsele.


kerstine - Link - kommentaarid (12)
157592 külalist käinud. Tulge jälle!