Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
29 September 2007
Minu esimesed käpikud. Lõngaks BERGERE de FRANCE Alaska, enam-vähem 2 lõngakera. Vardad 4,5 mm. Mõnus kududa, sest töö valmib ju imekiirelt. Jah, varem olen käpikuid teinud lapsele, aga endale pole senini jõudnudki teha.VEEL ÜKS PILT KÄPIKUTEST

Vanemale lapsele sai üks komplekt - müts ja sallkrae - samuti valmis. Nagu näha väike huvi on ka temal heegeldamise vastu tekkinud. Loodan, et see suureneb, sest tore oleks oma lapsi käsitööd tegemas näha.

kerstine - Link - kommentaarid (7)
12 September 2007
Minu paus käsitöös sai ka läbi. Oli lihtsalt vaja vahepeal aeg maha võtta ja olla niisama, ilma midagi tegemata. Mõtted ja ideed vajasid samuti korrastamist.
Sügise tulekuga aga peab jälle vardad kätte võtma ja vajalikke asju valmis vorpima hakkama.
Kõik ainult lastele esialgu....

Kui ma vanemale tütrele valge vesti tegin, tundsin pisut süümekaid, et pisem pole nagu midagi päris oma saanud. Nii ma siis eriti pikalt ei mõelnudki kui tegin talle ka valge vesti. See sai küll lihtsam kuid väga praktiline. Õlgade kohalt ma jätsin lahti ja panin sinna nööbid, sest ega Helena pole just eriti vaimustuses pidevast riietumisprotsessist.
Pisike piiga siis ise siin oma vestiga.Vanemale tütrele sai soojem müts ja ülejäänud lõngast triibulised sokid. Lõngaks siis Novita Wool.Ja sokid...


kerstine - Link - kommentaarid (10)
159517 külalist käinud. Tulge jälle!