Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
31 Oktoober 2007
Minu poolt lubatud pitsilised põlvikud said ka lõpuks valmis. Pean tõdema, et piltsilisi on tunduvalt mõnusam kududa kui palmikulise mustriga. Aga lõppkokkuvõttes olen mõlema paariga väga rahul.
Valgete puhul võtsin lõngaks samuti Red Heart Lisa ja kulus pisut vähem kui 150 g.Nüüd oleks vaja heegeldada üks talviselt soe seelik ja kududa vest. Lõngad juba ootamas, vaja ainult mõelda veel mustri üle.
kerstine - Link - kommentaarid (19)
15 Oktoober 2007
PÕLVIKUD
Lõpuks sain oma kauaoodatud põlvikud valmis kootud. Üsna tüütuks muutus juba, kuna muster ei jäänudki lõpu poole pähe. Pealtnäha lihtne, aga samas vajas ikka pidevat jälgimist. Vaja ju üks sukk teise sarnane teha. Nii ma siis esimese tegemisel mõtlesin juba, et kaua võib. Õnneks läks teise kudumine palju libedamalt. Kuid viie vardaga kudumine on mind küll päris ära tüüdanud. Samas sai lubatud ka pitsilised teha... Aga selleks veel lõng vaja osta ja eks ma needki millalgi valmis teen.
Nende heleroheliste lõngaks valisin kõige lihtsama Red Heart Lisa ja kokku kulus 150 g.
Idee ise pärineb sellelt LEHELT

Põlvikud aga siin ...

kerstine - Link - kommentaarid (19)
04 Oktoober 2007
PONTZO-SALL , nii võiks seda järgnevat valminud asja nimetada. Kasutasin ära juba ammu-ammu odavalt saadud Steinbach Wolle Mammut lõnga, mida kulus 4 tokki. Rohkem mul polnud ja seetõttu pidasin ka kaua aru, et mis sellest lõngast üldse teha. Salli kasuks ma lõpuks otsustasin. Tegelikult oli mul ka isu teha üks pontzo. Nii ma siis üritasin kaks asja ühildada. Sallina saab seda kanda iga kell, kui aga lill juurde panna, siis saab eest kinnitada ja pontzona kanda. Lille tegin isetegijast leitud RELJEEFSE LILLE MUSTRI järgi.
Ise olen väga rahul, sest lõnga värvid on minu arust superarmsad. Igal juhul hästi roosa värk.
Pildid ka juurde.
kerstine - Link - kommentaarid (9)
01 Oktoober 2007
Müts ja sallkrae - need on tänased märksõnad. Lõngaks Cocoon Love Garn, kulus 250 g. Vardad 4.5 mm ja heegelnõel 3,5. Ja valmis nad saidki. Lihtsad ja soojad.
Muud polegi kommenteerida.


KAELAS JA PEAS KA
kerstine - Link - kommentaarid (4)
158115 külalist käinud. Tulge jälle!