Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
20 November 2006
Valmis sai heegeldatud seelik. Lõnga kulus täpselt 7 tokki (Hela). Muster pärineb netist.

Võiks teha juurde veel lühema boolero, aga see on veel mõtete tasandil. Huvitav mis värvi see võiks tulla?
kerstine - Link - kommentaarid (17)
14 November 2006
Nii mõnedki kirjutavad, et tänu isetegijatele on nad mütse-salle-sokke jne. päris ohtrasti juurde teinud. Täpselt nii on ka minuga läinud. Ehk tänu sellele, et lapsega kodus olen, on mul aega olnud käsitööga tegeleda. Mäletan, et töö kõrvalt polnud mul sugugi niipalju vabadust. Just seetõttu, et töö tuli koju kaasa võtta. Õnneks on mul lapsega väga vedanud.
Ta oskab ka omaette mängida ja laseb emmel käsitööd teha.
Aga tagasi tulles esimese lause juurde, siis minulgi on selleks talveks nii endale kui põnnile ühtteist rohkem tehtud kui eelmistel talvedel. Ja ikka tänu isetegijatele.
Valmis sai jälle müts ja sall, seekord endale. Kahju, et mees on seni tühjade käetega jäänud. Õnneks päris ilma ta ka pole. Plaanin jõuludeks kogu perele midagi valmistada.
kerstine - Link - kommentaarid (11)
08 November 2006
Lõpuks sain endale ka kampsuni valmis. Väikse lapse kõrvalt on ikka päris raske teha. Ta ju tahab kogu emme tähelepanu endale. Nii ma siin kudusingi põhiliselt õhtuti või lõuna ajal kui põnn magas. Minu jaoks üllatavalt vähe lõnga kulus (300g). Nii et pool ostetud kogusest on järgi ja vaja välja mõelda, mida sellest siis teha võiks. Kampsuni idee pärineb netist.

Põnnile sai muidugi ka ikka kampsuni kudumise kõrvalt ühtteist vajalikku tehtud. Üks vajalik asi pildina ka.
kerstine - Link - kommentaarid (7)
158119 külalist käinud. Tulge jälle!