Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
19 Mai 2007
Lihtne suvemüts lapsele sai valmis. Kui soojad ilmad tulid, siis selgus meiegi kodus tõsiasi, et eelmise aasta õhemad suvemütsid on väikseks jäänud. Kevadel tehtud valgeid mütse, aga ei raatsinud ka veel pähe talle panna. Seega tuli midagi kiiresti ette võtta. Õnneks ei kulunud mütsi tegemiseks palju aega.Seekord siis punast värvi. Selleks kulus 50g Hela lõnga. Kogu lihtne teostus on enda väljamõeldud.

Nüüd aga hommikukohvi jooma.
kerstine - Link - kommentaarid (10)
16 Mai 2007
Tore on jälle oma blogisse ühtteist lisada.
Olen vahepeal õmblusmasina välja tirinud. Kuna väikestel tüdrukutel kulub suvel ikka mitu kleiti, siis tegin oma vanemale pliksile ka mõned. Mis seal salata see esimene neist pole just eriti hästi õnnestunud, sest kumme õmblesin ma üksteise kõrvale esimene kord ja pusimist oli palju. Õnneks seljas ei tule kõverad read nii esile. Ehk keegi oskab soovitada kuidas kõige paremini seda tüüpi kleiti teha.
Endale heegeldasin hela lõngast valge topi. Selle tegemisele kulus küll üllatavalt palju aega. Näpistasin vabasid hetki küll siist ja sealt , kuna kaks last nõuavad oma osa ja aias peab ka pidevalt midagi tegema.


Nüüd aga taas lastega õue ja võilillepärga punuma.

kerstine - Link - kommentaarid (16)
158137 külalist käinud. Tulge jälle!