Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
28 Juuni 2006
Minu siin käimisest on küll juba tükk aega möödunud. Vahepeal on jaanidki olnud. Käed rüppes pole ma istunud. Käisin vahepeal netis ringi ja otsisin uusi mõtteid. Leidsin ühe põneva idee teha motiividest vesti. Nii ma selle töö endale võtsingi, kuigi jah mis seal salata ega mulle motiivide kokku panemine eriti meelt mööda pole. Aga see vest tundus nii ilus ja armas, siis võtsin endale eesmärgiks see valmis teha. Nüüdseks on mul kõik motiivid, nii rohelised kui ka kollased (mõlemaid kokku 40) valmis. Hakkan täna õhtu neid kokku panema.
Teiste blogisid külastades jäi silma maasikamüts lapsele. Seegi tundus nii nunnu, et tegin oma põnnilegi sellise.

kerstine - Link - kommentaarid (7)
13 Juuni 2006
Siin ta nüüd lõpuks on. Sain ka oma heegeldatud topi lõpuks siia üles. Soojad ilmad ei lase toas ju istuda. Tuleb võtta Eestimaa ilmast see kõige ilusam osa, nii veedangi oma väikse põnniga enamus ajast väljas. Topi sain juba mitu päeva tagasi valmis, aga arvuti taha polnud ka mahti tulla. Sain kahe ja poole tokiga hakkama (250g). Allääre heegeldasin pikema kui algsel joonisel. Kogu tööd alustasin kaelusest ja heegeldasin ringiratast ülevalt alla. Õlapaelad väid kõige viimaseks. Heegeldasin eraldi valmis ja siis kinnitasin töö külge. Olen ise väga rahul.
Nii aga nüüd on pea tühi, sest vaja ju uut tööd planeerima hakata, mõtteid on palju, aga samas ei tea kust ostast alata. Samas on hea kui näputöö on kotis kaasas. Hea on ju endale tegevust leida, kui väike tegelane väsib ja kuhugi villu põõnama läheb.


kerstine - Link - kommentaarid (10)
01 Juuni 2006
Olen oma topi tegemisega veel poole peal. Selgunud on, et pildi peal paistab materjal(lõng) jämedam kui minu oma. Kasutan Butterfly Novita lõnga. Seega tuleb mul tublisti rohkem teha kui pildil näha. Ja kuna ma eriti nabakat ei taha, tuleb ka pikem teha. Heegelnõela numbrit ma ei oska öelda, kuna see puudub ja ise ma ka pakkuda ei oska. Valisin sobiva, millega endal on mugav teha.
Asun siis edasi nokitsema.
kerstine - Link - kommentaarid (1)
159118 külalist käinud. Tulge jälle!