Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
24 Juuli 2012


MUST JA VALGE

Kuna mul vanadest varudest oli alles veel 2 must-valget lõnga, siis oli see ka põhjus, miks ma end siis projekti kirja panin. Mida aga teha, seda ma ei teadnud tükk aega. Salle-mütse-kindaid ei viitsi ma suvel kuigi hästi teha, siis siis saigi otsus langetatud vesti kasuks. Tuli just selline lühike nagu kandjale meeldib.

kerstine - Link - kommentaarid (2)
23 Juuli 2012
ÕMBLUSTUHIN

Rõõm on otsatu kui vana sõber taas minuga koostööd teha tahab. Kevadel arevasin, et olen oma vanast heast Bernina õmblusmasinast lõplikult ilma jäänud. Masin on tõsti vana, aga väga tubli ja õmbleb ära kõik selle mis mul vaja. Küll ma laenasin masinaid oma õmblusvajaduste rahuldamiseks küll siit ja sealt, aga polnud ikka päris see, mis hing ihkas. Paar päeva tagasi mõtlesin, et viiks ikka masina remonti ehk on lootust korda saada. Enne seda tahtsin aga oma naiselikku remontijaametit proovida. Mis te arvate, mis juhtus. Muidugi masin hakkas tööle. Minu utsitamise ja nö. remontimisesoov oli nii suur, et masin leebus ja hakkas rõõmsalt põristama. Oma hea vana masinaga on ikka suurpärane õmmelda ja minu rõõm otsatu. Vaat kui vähe on vahel õnneks vaja.

Rõõsa tuhinahooga said valmis seelik ja pidzaamapüksid ikka tirtsudele.
kerstine - Link - kommentaarid (1)
21 Juuli 2012


PAJALAPID

Minu esimesed katsetused pajalappide osas. Esimene vasikas (õmmeldud pajalapid) läksid tegelikult aia taha. No ei tulnud need õmblused sellised nagu oleks tahtnud ja ega ei oskagi neid veel teha. Sellegipoolest on lapid juba kasutusel ja ei pada ega kaas häbene neid.
Heegeldatud pajalappidega olen rohkem rahul.

kerstine - Link - kommentaarid (2)
18 Juuli 2012
TAASKASUTUS

Mulle meeldib aeg-ajalt vanadele asjadele uut elu anda. Seekord kasutasin oma kahte vana pluusi (millest üks on ka pildil), et lapsele rõõmus suveseelik teha.


kerstine - Link - kommentaarid (4)
13 Juuli 2012


ÄÄREPITSID RÄTIKUTELE

Äärepitse on mõnus teha - natuke õmblemist ning heegeldamist ja töö ongi valmis.Nüüd pajalappide juurde.....
kerstine - Link - kommentaarid (5)
11 Juuli 2012


SININE NAGU MERI

Pehme kampsun lapsele, kes sinist väga ilusaks värviks peab. Koelt lihtne, põhirõhk jäi pehmusele ja soojusele.


kerstine - Link - kommentaarid (3)
10 Juuli 2012TOOLIKATTED

Üle hulga aja sai taas õmmeldud.
Kuna vajadus toolikatete järgi oli üpriski suur, siis saigi see töö ette võetud. Vana katte jätsin sisse, seega on uus eemaldatav ja kergesti pestav. Materjaliks linasegune kangas.kerstine - Link - kommentaarid (1)
158115 külalist käinud. Tulge jälle!