Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
29 Juuli 2007
Selle vest kohta võiks öelda - suviselt soe, pehme, valge vest. Mulle meeldib teha vahel ka suveks sooje paksemaid asju. Ja just valminud vest tütrele, ongi midagi sellist, mis kulub sel jahedapoolsel suvel kenasti ära.

Lõngaks on Red Heart Lisa, vardad 2,5. Idee oligi just palmikuid kasutada. Pole ammu enam palmikuid kudunud, seetõttu tegin ka mõnuga. Kaelus sai eelmise kampsuni järgi kõrge tehtud, et sügiselgi selga saaks panna.
Kusjuures poosetamine uute riietega läheb plixile järjest enam peale.


kerstine - Link - kommentaarid (19)
20 Juuli 2007
Naera või nuta, aga mina sain täna valmis esimese nö. vammusega - tegin lapsele Lerici Colorist sooja kampsuni. Tavalises soonikskoes ja kõrge kaelusega. Küll ma mõtlesin tükk aega mida üldse sellest lõngast teha. Plaan oli ju algselt hoopis endale midagi meisterdada kui lõnga ostsin. Aga no ei tulnud mingit tabavat ideed. Nii ma siis kudusin ja arutasin, kudusin ja arutasin.... kuni lõpuks lõin käega ja tegin hoopis Mariale sooja kampsuni. Õnneks pole lõng villane ja seetõttu sobib ka jahedateks suveõhtuteks. Üritasime siis täna seda kampsunit ka pildile jäädvustada.kerstine - Link - kommentaarid (12)
09 Juuli 2007
Minu jaoks on värvipaki vahetus edukalt lõppenud.
Enda tehtud sinine pakk jõudis eelmisel nädalal edukalt


Loosi tahtel sain just sellise inimese, kes mullegi üllatuseks, elab minuga samas kohas. Niisiis sai isiklikult ka kätte toimetatud.
Sinine pakk sai kokku pandud siis selline nagu pildilt näha.Täna sain aga oma paki kätte. Valge värv, üks minu lemmikuid. Kogu pere oli uudistamas, kuna olin juba pikemat aega sellest ainult viimasel ajal jahvatanud. Nii sai ka mees oma osa. Tema oli muidugi eriti vaimustunud teepakist ( me oleme suured teesõbrad ja seda marki pole varem veel joonudki) ja sidruni-jogurti sokolaadist. Vanema lapsega koos hakati ka jo-joga mängima.
No ja mina olin muidugi eriti vaimustunud kaelakeest. Ise ma pärlitega midagi peale hakata ei oska ja seega on see kingitus küll eriline. Kõige pisem pesamuna sai omale ilusad sokid.
Lisaks muid vajalikke asju - pildiraam - kuhu läheb meil juba kokku lepitult laste ühispilt, sest meie pulmapilt on ka valge raami sees ja seega sobivad teineteise kõrvale imehästi. Nööbid, mis kõige olulisem sobivad lasteriietele. Ja muidugi lõnga nii kudumiseks kui ka heegeldamiseks. Suur- suur tänu sulle Rees!
Kaelakeest ka pilt . Ei ole suur pildistaja, tegin küll mitut moodi, et ilu välja tuua, aga no see oli üks normaalsemaid pilte, mis välja tuli.kerstine - Link - kommentaarid (3)
04 Juuli 2007
Õmblesin omale heleroosa suvise seeliku, see peaks hästi passima heegeldatud kampsuniga, mida saan nüüd ka seljas näidata. Et seelik igav ei tunduks panin alläärde ka pitsi. Kahjuks see seelik ise pildilt eriti välja ei paista, kuid võin öelda seda, et lõikelt on tavaline volangseelik. Veendusin jälle, et õmmelda on mõnus, seda eriti siis kui heegeldamisest küll saab.
kerstine - Link - kommentaarid (9)
01 Juuli 2007
Suvele vaatamata pole minagi käsitöö orbiidilt kadunud. Vahepeal tekkis küll teadmata põhjustel kriis, nii et ühtäkki said kõik ideed otsa või tundusid mõtetud, et neid teostada. Alustasin ikka ja jälle uuesti ja samas arutasin kõik taas üles. Õnneks oli see kriisilaine ajutine ja nüüd on midagi ka valminud. Kuna kaks armast last soovivad emme tähelepanu jäägitult ainult endale saada, siis toimub asjade valmimine ka tükk maad aeglasemas tempos kui varem. Sellele vaatamata on siiski hea et endalegi rõõmuks midagi saab valmis meisterdatud.
Kootud kampsun läks eriti hõlpsasti, kuna muster lihtne ja lõng on üks minu lemmikuid.

Ja järjekordne heegeldatud kampsun, seekord siis pikkade varrukatega.
Pildi lisan hiljem kui juba seljas on.

Ja ei saa ümber ka suvistest mütsidest, mida ikka tuleb lapsele teha. Seekord siis üks õhemaid.Hetkel on käsi veel mõned õmblustööd , lapsele kampsuni kudumine ja muidugi värvipakivahetus. Nagu enamustel ikka juhtus, nii sain ka mina loosiga just sellise värvi, mida ise lemmikuks ei pea. Vaatamata sellele on päris huvitav saadud värviga ka midagi teha. Plaan on pakk kokku panna sel nädalal ja siis posti viia.
kerstine - Link - kommentaarid (4)
157714 külalist käinud. Tulge jälle!