Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
26 Juuli 2006
Lõpuks sai alguse ka minu pärlimäng. Vaatasin ja imetlesin palju isetegijate tehtud töid. Möödunud nädalal õnnestus mul mõned pärlid hankida. Otsustasin alustuseks teha midagi hästi lihtsat. Nii nad välja kukkusid - käevõru ja kaelakee.

kerstine - Link - kommentaarid (3)
15 Juuli 2006
Täna saan ma siia üles panna lõpus oma vesti, mille motiividest kokku panin. Ümber heegeldasin ka äärepitsi. Seda vesti oli ütlemata mõnus teha. Kordagi ei tekkinud mõtet see sinnapaika jätta ja mitte edasi teha. Peas keerles kogu aeg mõte - ruttu-ruttu töö valmis saada. Lõnga sain Keila Rõõmu kaubamajast. Kokku läks ligikaudu 6 tokki, nii kollaseid kui rohelisi. Kollaseid muidugi vähem. Mustri sain netist, arvatavasti isetegijast. 100% kindel selles küll pole. Aga endal on mul see arvutis alles. Nüüd on plaanis jälle midagi lapsele teha. Ta saab varsti üheksakuuseks.

kerstine - Link - kommentaarid (12)
07 Juuli 2006
Olen oma motiivide kokkuõmblemisega ikka laisk olnud küll. Tegelikult mul tekkiski probleem, et kuidas need kokku saada, aga harutasin ainult roheliste motiivide viimased read üles ja heegeldasin need kollastega kokku. Õnneks eriti tüütu see pole. Mõned päevad tagasi hakkasin vahedesse ka väikseid motiive tegema. Tänaseks on enamus valmis. Jäänud on veel ääre heegeldamine, siis on mu vest valmis. Tahaks kangesti selle nädalaga valmis saada. Fotol on motiivid koos, hakkasin just vahemotiive tegema.
Vahepeal oli mul ka õmblemistuhin peal. Tegin siis oma esimese lapitööna lapsele voodipesu komplekti. Tekikotil kasutasin lapitööd. Eriti rahul ma sellega pole. Töö käigus hakkas see kokkuõmblemine ja nikerdamine iseenesest mulle meelima, aga enne peaks uurima kuidas see nö. lappimine üldse käib. Seekord tegin täitsa oma äranägemise kaudu. Õnneks põnn on emme tööga rahul.


Kevadel heegeldasin ju omale pontso, aga siis mul oma blogi veel polnud, et teistelegi näidata. Tegin selle Otto-st saadud idee järgi. Kodu Kauniks käsitööalbumist ma selle idee sai. Mustri nuputasin ka ise. Narmaid ma ei pannud, kuna lõng mida kasutasin polnud eriti hea langevusega. Nii ma tegingi ääre lihtsalt.

kerstine - Link - kommentaarid (3)
157711 külalist käinud. Tulge jälle!