Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
23 Jaanuar 2008
VEST MARIALEKasutusse läksid kaks tokki lõnga, mis varasematest töödest järgi on jäänud. Kuna ammu on meeles mõlkunud teha motiividest vest ühele põnnidest, siis saigi mõte teoks tehtud. Seda enam, et lapsele on ju eriti hõlbus teha - töö saab ruttu valmis.
Vest sai ruttu valmis jah võrreldes pildistamisega. Mammu polnud täna küll seda tuju, et ta pildile jääda tahaks. No mitte polnud seda meelt. Paremad pildid said siiski välja nopitud, et vestist ka mingi kenam pilt oleks vaadata.kerstine - Link - kommentaarid (13)
21 Jaanuar 2008
Eelmise nädala tegemised siis järgmised:


8 lappi jälle juurde tehtud.


Lõpetasin ka lühikeste käistega valge pulloveri kudumise, mis võiks minna taas projekti alla kui vol. 2. Valge on üks mu lemmikuid värvide seas, seepärast ka teine töö selle kuu alla. Rääkimata veel punasest, mis järmisel kuul tuleb.
Aga siin siis ka paar pilti nii eest kui tagant...

Eile õhtul prrovisin katsetades kuidagi Ferragamo kotti teha.
Ühes tükis seda teha ma ei oskaks aga lappidena ja pärast kokkuõmmeldes tuleks välja küll.
Võtsin prooviks suvalise lõnga. Et seda tegema hakata, peaks poest küll midagi paremat hankima. Näis kas õnnestub. Nii väga meeldib, et ei saa kohe proovimata jätta.
Seni aga tuleb omi pooleliolevaid projekte edasi teha - lapid, lapid, lapid ja vestprojekt.

kerstine - Link - kommentaarid (4)
11 Jaanuar 2008


Minu eilse päeva tööna valmisid esimesed lapid lapiteki projekti jaoks. Kasutasin siiski kodus leiduvaid lõngajääke. Mõte, kuidas tekk lõpuks välja võiks näha, on veel nuputamisel. Vaatan , milliseid lõngu juurde peaks hankima(kas samas toonis saadval on), siis saan edasi teha. Aga vähemalt algus on tehtud

kerstine - Link - kommentaarid (8)
06 Jaanuar 2008

Esimene töö valmis - salasõrmikud. Tänud AILI62-le, kes õpetuse kohta lahkelt näpunäiteid jagas . Nüüd on 3 asja korraga tehtud. Esiteks valge asi jaanuarikuus, teiseks tahtsin proovida salasõrmikute tegemist ja kolmandaks polnud ma veel teinud KREYSY õpetuse järgi lille. Lill oleks küll võinud tiba väiksem olla, aga muidu jäin salasõrmikute tegemisega rahule.

VALGE


kerstine - Link - kommentaarid (6)
01 Jaanuar 2008
HEAD UUT AASAT KOGU ISETEGIJATE PERELE!

Pole midagi toredamat kui hommikul ärgates märgata aknast ,et lõpuks tuli uue aastaga kauaoodatud lumi .
kerstine - Link - kommentaarid (9)
158115 külalist käinud. Tulge jälle!