Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
22 Jaanuar 2007
Lõpuks on meie kanti ka lumi tulnud. Kohe rõõmsam tuju on südames. Olgugi, et laps kelgu peale ei soostu istuma , nautisime meiegi täna talvemõnusid.


Kuna põnn vahepeal haige oli, siis viskasin kogu süü õhukestele mütsidele, mida ta siiani kandis. Eile võtsin kätte ja hakkasin tuukrimütsi oma pliksilegi tegema. Eeskujuks sai võetud Käsitöö viimane number. Lõngaks valisin Eldorado ja kudusin 3,5 mm varrastega. No võinuks veel suuremad vardad võtta, aga eesmärk oli hästi tihe kude saada, siis kannatasin ja kudusin paksu lõnga valitud varrastega. Polegi kaua enam käed käsitööd tehes valutama hakanud, kuid seda mütsi tehes tüdinesin küll ära. Hommikul lõpetasin mütsi ära ja panin tutid ka veel otsa. Pärastlõunal õues käies tõdesin siiski, et eilne vaev polnud asjata. Põnn oli mõnusasti soojas.

kerstine - Link - kommentaarid (5)
14 Jaanuar 2007
Nii minu teine omatehtud seelik sai ka valmis. Lõnga G_B Wolle kulus 6-7 tokki. Heegeldasin 2,5 mm heegelnõelaga. Olen täielikult heegeldamise lainel olnud, seega ka palju heegeldatud asju. Nüüd tuleb end aga TKV projektidele pühendada. Panin end nii mõnelegi kirja. Sellegi poolest on mul käsil ka teisi töid nt. titekomplekti kudumine.

kerstine - Link - kommentaarid (6)
07 Jaanuar 2007
Uus aasta on ka minu blogis alanud. Vana aasta see suutsin kõik oma pooleli olevad näputööd lõpetada, nii et sel aastal saan oma uusi ideid realiseerima hakata. Internetis surfates leiab ikka meeletult palju mõnusaid ideid, kui vaid aega oleks neid teoks teha.
Jõulude ajal sain jõuluvanalt linasevärvi puuvillase lõnga. Esimese asjana tegingi sel aastal ka endale lõpuksTeised isetegijad teevad ikka meeletult palju ilusaid kotte. See panigi mind selles suunas mõtlema, et võiks hakata oma kotivaru täiendama. Viimane isetehtud kott on vist juba 10 aastat vana. Alustan siis seekord sellise suvise võrkkotiga.
Eile aga alustasin jälle seeliku heegeldamisega. Teen seekord värvilise, aga ikka suvise. Kuna lõng on suht paks, siis loodan ruttu valmis saada ja siia pildi lisada.
kerstine - Link - kommentaarid (6)
158115 külalist käinud. Tulge jälle!