Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
21 Detsember 2007
Vogue lillesall mulgi valmis. Tegelikult juba nädala algul sai viimati sellega pusitud, aga kuna sall kingiks läks, siis hoidsin kingisaaja eest saladuses. Kingisaajaks minu armas sugulane, kes ise väitis, et tema nii suur kuduja pole , et selle valmis teeks. Mina seda ei usu, arvestades seda kui osav pärlitega tegeleja ta on, oleks saanud ta selle salligagi hakkama. Seda salli pole ju üldse mitte nii raske teha, nagu minagi alul arvasin. Tüütum oli ehk see õite kokkuõmblemine, aga seeeest muude tööde hulgas vaheldusrikas ja huvitavam. Täna siis kink õnnelikult kohal ja saan siiagi üles panna. Värvid said just sellised valitud, mis saajale meelt mööda oleks.Isetegijas oli vist juba aasta või rohkemgi tagasi veel üks kena sall nö. liikvel. Mina seda seni teinud veel polnud. Kuid kogu aeg tahtsin saada, eriti veel kui tänaval juhtusin kellegil seda nägema. Nüüd siis lõpuks valmis. Mõtlen veel, kas narmad ka veel panna või mitte. Eks näis... aga siin see on

SALL

Nüüd aga võtan käsitööst kuni uue aastani puhkuse, seni ootame ja võtame perega ühtteist huvitavat ette.KAUNEID JÕULUPÜHI KÕIGILE ISETEGIJATELE!
kerstine - Link - kommentaarid (4)
03 Detsember 2007
Jõulukuu, minu blogis algab punasega ja mille muu kui vestiga. Nüüd on küll vesti tegemistel seekord lõpp ja vaja vahelduseks midagi muud ka teha.
Pildid pole küll eriti hästi õnnestunud, ilm ka sompus ja pime.VEEL ÜKS PILT

Hästi armas oli näha neid kauneid tekke, mis paljudest erinevatest lappidest kokku on õmmeldud. Vaagisin ka kas osaleda või mitte. Kuid nüüd näen, millised imeilusad tekid on valminud. Eks isetegijate loojad ole seda ka suurelt väärt.
Teeme koos ühe toreda lapiteki heegeldamise
KAUNIST JÕULUAEGA KÕIKIDELE ISETEGIJATELE!
kerstine - Link - kommentaarid (2)
158115 külalist käinud. Tulge jälle!