Kerstine näpukad
Kerstine näpukad
Koon, heegeldan, õmblen ja teen kõike muud mis meeldib.
29 Detsember 2006
HEAD VANA-AASTA LÕPPU KÕIGILE ISETEGIJATELE!

Jõulud on möödas, jõuluvana käinud ning kingid jaganud. Panen siia mõned pildid asjadest, mida ise kinkideks tegin.
Selle lumememme tegin väiksele armsale põnnile. Idee võtsin ajakirjast "Minu käsitööd" detsembrikuu numbrist. Seal oli näidis küll kaheosaline, aga ise tegin kolmeosalise kehaga, kuna nii tundus rohkem memme moodi. Alla heegeldasin randi eraldi, et paremini püsti püsiks.

Siin on lumememme omanik ise. Soe müts talveks kulub ka igati ära. Kui muidugi talv taeva ei jääks. Lund ootan minagi.
Soe sall lõngast vogue, mida kulus 150 g. Hästi mõnus ja pehme oli kududa. Mustri valisin sellise mis mõlemalt töö poolelt jääks ühesugune.


Susalt laenasin idee nende sokkide jaoks. Piilusin juba ammu neid , aga tegemise lükkasin kogu aeg edasi. Jõulude eel otsustasin siiski selle töö ette võtta. Mõnus oli neid teha. Lõngad valisin ka soojate toonide killast, et kingisaajal mõnusam oleks. Alumised motiivid tegin pisut suuremad, st. ühe ringi heegeldasin juurde, et omanikule parajad tunduksid.Endale sai ka ikka miskit meisterdatud. Heegeldasin valgest heegellõngast kaelakee, mis jääb küll paraku suve ootama.
kerstine - Link - kommentaarid (6)
06 Detsember 2006
Lõpuks saan mina ka kiidelda projektiga "Kudum mehele". Aega võttis, aga siin need kudumid on.Kampsun on küll juba mõnda aega valmis olnud ja kasutuselgi nagu näha, aga sall sai alles valmis. Eile oli mees ka nõus poseerima tehtud asjadega.

kerstine - Link - kommentaarid (7)
02 Detsember 2006
Jõulukaunistuste (nende näitamisega läheb veel aega) tegemise kõrvalt kudusin lapsele sellise värvilise kampsuni ja sokid. . Et pelgalt triibuline kampsun ei saaks, siis kasutasin tikkimist ja pilutamist. Päris mõnus oli vahepeal neid tehnikaid ka meelde tuletada. Jäin tööga üsna rahule. Pildil ehk polegi nii huvitav kui lapse seljas, aga laps oli eile õhtul kui , paigal ei püsinud. Nii et pean sellise pildi siia hetkel panema.

kerstine - Link - kommentaarid (8)
158115 külalist käinud. Tulge jälle!