Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Mai 2010
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
06 Mai 2010
KÄSITÖÖ LÄBI AASTAAEGADE - KEVAD
Minu- KEVAD!

Projekti registreerides oli kindel teadmine, et igaks tööks koon õlasalli, oli ka teada, millist lõnga millisel aasta-ajal kasutan. Kevadiseks tööks plaanisin soetada Jõgeva roosa-rohelisega lõnga. Vaatasin korduvalt poes seda lõnga ja igal korral leidsin mingi põhjuse, et mitte seda osta, kord ei olnud sellist vaba raha, siis ei olnud jälle sobivas suuruses vihti, mingil korral mõtlesin, et ehk satun ise Jõgevale... Ühesõnaga, loll, kes vabandust ei leia, et mitte osta
Kodus seevastu oli lausa 2 valikut Raasiku lõnga rohelisega. Üks neist üleni roheline, kohati veidi tumedam, kohati heledam ja teine, mis mulle kohe hirmsasti meeldis oli kahte tooni rohelise ja kollasega. Peale pikka valimist ei suutnud käest panna just seda, milles olid ka kevadised päiksekiired. No kes saakski kevadel keelata seda rõõmutoojat-särasilma oma kiiri pilduda siia-sinna, ka minu salli sisse!
Pilt sellest ongi üks ja ainus, kus ta kuivab. Lootsin ikka ühel ilusal päeval teha ka korralik paraadpilt, aga läks teisiti, paar päeva peale kuivamast võtmist leidis omale uue perenaise.
From Tehtud2010

Tehnilisi andmeid:
Lõng: Raasiku 8/2
Varras: 4,5
Mustri leidsin: Siit
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

086934 Külastust...