Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Jaanuar 2009
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
16 Jaanuar 2009
MINU PÄÄSUSABA!

Kvalifitseerun selle salliga kohe kahte koostegemisse.
1. Koome koos pääsusaba.
Selle salli kohta ütleks, et väga emotsionaalne tegemine. Küsimused, harutamised, enda peale vihastumised, et kuidas nii lihtne muster meelde ei jää, lubadused, et enam ma pääsusaba ei koo, mulle ei meeldi teha nuppe... Viimaste ridade tegemisel oli kahju, et valmis saab, tee või kohe teine järgi. Teist ma nüüd kohe tegema ei hakanud, kuna on niiiii palju mõnusaid mustreid, mida tahaks teha.
Veidike parameetreid: Kasutatud Jõgeva Artistiku lõnga nr A-22, jämedus 8/2, ostetud vihis oli 260g ja järgi jäi 30g. Mõõtmed: ülemine äär 193cm ja mööda telgjoont ülevalt alla 99cm. Ei ole venitatud väga tugevalt. Valmis 8 jaan, aga pesemiseni ja vormimiseni jõudsin alles täna, kohe märjalt vaja pildistada ja üles panna, ei saa ju jätta kekutamata Vast millalgi saab ka paremad ja asisemad pildid, millel tuleks paremini salli ilu välja.
From Tehtud 2009

2. Langetame kaalu.
Alustasin küll vanal aastal, aga selle aasta alguses kaalusin ära lõnga, mis oli veel järel (95g) ja pärast kudumise lõpetamist jäi järgi veel 30g, seega langetasin kaalu 65g!
Nagu ma kahtlustasin, on see kaalu langetamine nagu seitsme peaga lohe, ühe raiud maha ja kohe kasvab kaks asemele. Minu selle aastane juurdekasv on juba 1,6kg oma langenud 65g vastu = 1,535kg puhast juurdekasvu

Korrastades sahtleid, jäi mul näppu üks linikuke, mis on vist juba kooli ajal heegeldatud. Pesin puhtaks, veits tärgeldasin, triikrauaga kergelt üle ja jätsin pääsusaba juurde kuivama. Mis tema ikka seisab, kasutaks kuhugi.
From Tehtud 2009

Tegin ka oma blogis väikese muudatuse nuppude lisamisega. Siit võib tähelepanelik lugeja leida ka vihje, mis mul praegu käsil.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

088598 Külastust...