Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Detsember 2008
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
30 Detsember 2008
Kui te juhtute nägema kedagi, kell 3 öösel, kes seisab keset tuba laual ja pildistab, siis võite kindel olla, et tegemist on Isetegijaga...., kes on just lõpetanud oma rätiku kudumise, selle pesnud ja just nõeltega kinnitanud põranda külge vormima.
See oli 3dets, kui tekkis kinnisidee, mitte enne minna magama, kui on rätik lõpetatud ja nii viis üks asi teiseni, kuni panin ta ka kuivama. Viimased koos veedetud tunnid olid 6 dets, Paide laadal, kus ta leidis omale uue kodu. Sellest ka see üks ja ainumas, mitte eriti õnnestunud pilt, plaanisin küll, et teen hiljem, kui on rohkem aega, parema.
Salli mõõtmed: ülaserv- 180cm ja kõrgusse 96cm. Nimi on tal selline: NORTH ROE SHAWL Mis keeles see on ja mida tähendab, ei tea, aga teha oli mõnus.
From Tehtud2008

Panen ka kordusen pildi oma Virmalistest. Eelmisel oli põrandale laotatud, sellel saab aga õige ülevaate suurusest ja ka välimusest. See siis rändas ühte kingikotti.
From Tehtud2008

Kui oli ITs suurem saalomoni maania, tegin ka mina mõned sallid, millest paar tükki jäi seisma, narmad panemata, lõngaotsad peitmata ja vormimata, et oleks parem kaubanduslik välimus. Tegin need tööd ära ja läksid ka laadaletile. Talv, salle läks ikka vaja.
From Tehtud2008

Ei saa me läbi eheteta... Seda nimetaks: Mari Marikese ainetel. Kaetud helmed on ikka palju punasemad, no sellised mitte päris valmis kirsid. Enne, kui jõudsin otsusele, kas jätta omale... oli ta läinud.
From Tehtud2008

Jälle üks mu lemmikutest, eriti käevõru.
From Tehtud2008

Neid sai ikka päris mitmeid tehtud, no mis teha, kui tegemine hakkas meeldima.
From Tehtud2008

Punane-must... ei seisa talvisel ajal kaua.
From Tehtud2008

Pusa- miks küll tundub pildil, et niit käib üle ? Tegelikult oli ikka päris rikkalik ja niit ei paistnud pooltki nii palju.
From Tehtud2008

Lõppu ka miskit lihtsat. Võtsin lõpuks julguse kokku ja kasutasin neid kevadel Frogwillist tellitud musti chipse, mis kätte saades ei tundunud üldse mustad, vaid sihukesed määrdunud hallid. No natuke mustade seemnetega turgutada ja tulemus sai ikka päris must.
From Tehtud2008

Lähen teen nüüd oma ... edasi.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

086334 Külastust...