Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
Detsember 2008
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
19 Detsember 2008
Seekord jälle mõned pildid alles olevatest ja jätkuks neid, mida enam pole minu kodus. Lisan ka mõned meeleolu pildid jms.
Hakkasin tegema postitust ja tabasin ennast mõttelt, vähe nagu neid pilte asjadest, mis on veel alles Tundub, et asju oleks nagu tüki rohkem. Kas on osa pildistamata? No seda ka, aga arvan, et osa neist on näidatud juba postitustes alates augusti kuust, mil ma hakkasin nii-öelda karpi koguma ja enne detsembrit välja ei võtnud.

Midagi musta ja läikivat. Pildistamiseks ei sättinud, ja sellest ka see, et kõikidel pole läikivad pooled peal.
From Tehtud2008

Kaksikud... või siis mitte? Tegelikkuses ikka on erinevad, aga eriti eraldi tunduvad väga sarnased. Minu tähelepanek: kõik pusad on reaalselt ilusamad, kui pildil!!
From Tehtud2008

Ühe lõngatoki lugu. Tegin kõiksepealt valmis tavalised sokid lihtsalt uudishimust, et näha, millised siis sellest kirjust lõngast tulevad. Jäi järgi "mingi kogus", sama aegu oli kellegi blogis üleval ka unesokid ja nii ma mõtlesin ka need järgi katsetada. Tegin ka vigu, milliseid nüüd, kui oleks vaja jälle teha, enam ei teeks. Õnneks ei pidanud pikalt pead vaevama, mis neist saab - tütar omastas need enne, kui päris valmis said. Lõnga jäi ka järgi nii umbes 1,5m.
From Tehtud2008

Ikka olen veel triibumütsi lummuses. Roosa pärineb sellest ajast, kui ITs oli triibu buum, siis tegin neid mitmeid ja praegugi veel alles.
Rohekaga on lausa oma lugu. Ostsime pojale uue talvise jope, (vana oli musta ja oran˛iga, seega oli ka samades värvides triibik) järgmine peatus oli lõngapoes, kuhu läksin koos jopega, et leida võimalikult lähedasi värve. Ostsin rohelise ja ühe halli, panin nad jope juurde kotti. Kodu võttis poja kotist jope ja lõngad... Oleks te näinud ta nägu, kui ta leidis vaid 2 lõnga, mille peale avaldas arvamust, et jopel on ju 3 värvi! Õnneks oli mul teist tooni halli ka kodus. Tegin siis mütsi poja disainimise järgi, et millise rütmiga peavad lõngad olema.
From Tehtud2008

Sellel pildil siis müts ja jope koos pojaga.
From Tehtud2008

Laste sokid, umbes 4 aastasele, lihtsalt tehtud, kuna sõbranna soovis oma tütrele kududa IT õpetuse järgi neid sokke, kuid ei saanud õpetusest aru. Võtsin siis ka lõnga ja vardad, et koome koos, mul lihtsam näidata, kui kuivalt seletada. Säär valmis, mõtlesin, et mis ma sellest üles harutan, parem koon sokid valmis. Neid teeks veelgi, kui ööpäevas oleks näiteks 48h
From Tehtud2008

Minu süüterooside armee! Tänud õpetajale! Kandikul olevad vahatatud ja teised veel ootavad vahatamist.
From Tehtud2008

Minu üks lemmik ussidest! Mõte ja heegeldatud osa olid juba mitu kuud valmis, aga kuidas kokku panna ja kinnituse lisamine - seda ei osanud välja mõelda. Võtsin kätte, mässasin ja panin jälle käest paremaid aegu ootama. Lõpuks ta valmiski, imetleda ise seda ei saanud pikalt. Nüüd rõõmustab ta kedagi teist.
From Tehtud2008

Kord jälle oli ehteid karbikesega kotis, välja võttes avanes selline vaatepilt:
(NB: mulle väga meeldib see pilt, ehete värvid palju õigemad, kui neil piltidel, millele olen püüdnud jäädvustada neid vidinaid.)
From Tehtud2008

Kõike ja korraga! Hea, et laud suurem pole, samuti kuhjas oleks ikka (vahete-vahel), aga koristamine võtaks tunduvalt kauem aega
From Tehtud2008

Peaks nüüd oma käsil oleva ogalala ära lõpetama. Viimane ring poole peal ja mitte ei taha lõppeda. Sellel korral tegin ta pikema ja kui on lõppu jõudes veel viitsimist, püüan teda ka natuke disainida.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

086334 Külastust...