Minni tegeleb...


Minni tegeleb...
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
MINUST

Vanus: 35
Asukoht: südame lähedal
Tähtkuju: veevalaja

... vahel käsitööga. Heegeldan, koon, pärlendan, võõras pole tikkimine ja kui tuleb tuju, panen õmblusmasina ka tööle.

Arhiiv

Viimased postitused
August 2008
Lingid......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..
01 August 2008
Juuni kuus lumi on maas....

Tegelikkuses on see tänane rahe või õigemini selle jääk. Fotoka järgi haarasin ja välja tormasin pildistama alles siis, kui sadu oli juba läbi ja hakkas ära sulama.


Riputan siia üles ka JUUNI KUU KOLLASE. Nagu ikka uss, mis muud. Neid tuleb ka siis (muidugi veits visalt) kui vaevlen totaalses loomingulises kriisis.


JUULI KUU SININE ja loomulikult jälle uss. Ma vist tüütan siinsed kaaskondlased juba oma ussidega lõplikult ära.


Lõpetatud veel paar ussi, aga neid vist pean uuesti pildistama või vähemalt kõvasti pilte sorteerima, et millest saab asja.

Juuli möödus päris tegusalt. Kuu alguses oli Vana-Veski puhkekeskuses üks pisikene line tantsu päev, millest võtsime osa kogu perega. Piltidega pole aga kuhugile veel jõudnud.
10 juuli sai meie emasest kassist kesksooline Palju tänu siinsetele sõpradele, kelle toetavast õlast ja julgustavatest sõnadest oli palju kasu selle otsuse langetamisel. Erilised tänud Mercarile, teised ei tule kohe meeldegi. Kass käis nädal vestiga ja nüüd poleks nagu miskit olnudki.
18 juuli algas jälle puhkus. Kõik sebisid pidevalt kusagil ringi ja seda, et kogu pere koos kodus oleks olnud juhtus väga harva. Lapsed vist hakkavad suureks saama.
Käisime siin-seal, ämmal külas ja mõned päevad ema juures. Viimase ühildasin Abja päevadel käimisega. Sellest sain teada tänu Chimairale, kes elab seal kandis. Laadal käisin ka talle mustadest öödest rääkimas ja ta oskas kohe öelda, kus seal lähim lõngakauplus asub

Eelmisel suvel tiirutasime veidi Lätis, nüüd sai käidud Soomes. No rohkem nagu Helsingis. Tegime perereisi.
Ütleks, et seiklused hakkasid päev enne reisi. Käisime Paides K-Arvutisalongis, et omale muretseda see kauaihaldatud nats parem fotokas. Vaatasime seal ühte Canonit ja järsku ilmus sinna Drex, kes tuli just seda aparaati ostma ja kuna see oli ainuke, loovutasime selle ostuvõimaluse talle. Tegelt omal kripeldas hoopis Olympus E-410, mida saime teada, et on veel (selle ahvatleva hinnaga) Tallinnas kahes kohas ja veel paar kohta Eestis. Kimasime siis joonelt linna, õhta käes, varsti pannakse muidu poed kinni enne tarvis ära osta... Ja mis siis sai! Juhtus täpselt sama, mis 2a tagasi! Me jäime aparaadist lihtsalt ilma, kuna vahepeal oli ära ostetud
Järgmisel hommikul vara-vara läks lahti reis. Ilm ilus, suundusime Serena veeparki. Muidugi on kõik seal käinud, aga juhul, kui keegi veel pole, jagaks mõningaid näpunäiteid, millest omal oli puudu. Tasub minna hästi ilusa ilmaga ja veeta seal terve päev. Päev maksab 20eur ja 16-20 16eur. Vahe pole väga suur. Kui minna päevaks, tasub kaasa võtta kõik, et ennast seal mugavalt ja mõnusasti tunda. Piknikukorv või külmakast, olenevalt milliseid sööke-jooke kaasa tahad võtta, puhkehetkeks näputöö või raamat. Sea oma pere mõnusasti kivile sisse ja tunne päevast rõõmu. Koht ise ootaks nagu veits uuendamist. Elab "vanast rasvast" ja laseb rahal mõnusalt taskusse voolata. Sellest ei tasu lasta häirida, kuna tegevust on siiski küllaga. Miinuseks on pesemise ja riidekappide tingimused. Dušše vähe, kappide juures kitsas.


Teise suurema kohana külastasime Helsingis Meremaailma ja Linnanmäki (ei tea, kas kirjapilt ka õige) lõbustusparki. Kaks päeva elamusi! Ostes ühispileti, saab seda kasutada kahel järjestikkusel päeval. Kulus ära küll! Arvasin algul, et mina küll jätan enamustel käimata, aga läks vastupidi. Minu poolt jäid käimata päris titekad ja need, millel vahepeal tuli olla pea alaspidi. Keeldusin minemast ka neile, mis käisid mitut pidi korraga ja kiiresti. Ameerika mägedel käisin kõikidel ja päris mitmel korral. Olen väga rahul!

Paar pilti veel albumis.

Kolasime ka muidu mööda Helsingit ja lähiümbrust. Ööbisime telkides. Telkimisplatsid on üldiselt üüratu kallid, tavaline taks on: 12 eur plats ja lisaks 4 eur iga näo pealt. Kolasime pisut ja juhuslikult leidsime 120 nr teelt, sealt, kust näitab viit 37km Helsingi ja 13 km Vihti, ühe ilusa ja eelnevaga võrreldes mega odava telkimiskoha. Kõigest 7 eur öö ja ei mingit lisa nägude pealt. Korralikud wc-d ja dušširuumid, grillimise kohad, järv (ujumis koht oli jama). Lisatasu eest saab kasutada pesumasinat, sauna.. ja seal oli veel võimalusi. Lisaks mitu matkarada. Korralik ujumiskoht umbes 5km Helsingi poole.
Minnes ja tulles sattusime Lepalillega ühte laeva, ka nemad käisid oma perega reisil.

Nüüd sai küll pikalt, aga sai ka olulisim juulist kirja. Nüüd siis peab hakkama mõtlema augusti värvispektri peale ja samas veits ka kripeldab see IT olümpia.
......
....
...
..
..
..
......
....
...
..
..
..

Meeldib


osalen 2012!

osalen 2011!

osalen 2010!

osalen 2009!

osalen 2008!


Külastused

086280 Külastust...